13.01.2017

Altom Nowości: Kolekcja Friends&Family

Friends&Family to kolekcja naczyń kuchennych, porcelany i tekstyliów, która skierowana jest do osób przejawiających zamiłowanie do minimalizmu.

Nie musisz zmieniać całego wystroju swojego domu aby odmienić jego charakter. Zmiana zastawy, garnków oraz dodanie kilka niecodziennych dodatków pozwoli przeobrazić Twoje mieszkanie w intrygujące wnętrze z charakterem.

Friends&Family to odwieczne starcie dwóch kolorów: białego i czarnego, wyciszone szarością. Idealne pomieszczenia dla kolekcji to takie, w których króluje biel połączona z jasnym drewnem. Gładkie fronty, perfekcyjne oświetlenie, pojemne szafki i pomysłowe schowki ? czyli kuchnia i jadalnia, w której ma być prosto, praktycznie i wygodnie. Białe tło cenione jest ze względu na uniwersalny charakter i stanowi doskonałą bazę do dalszych eksperymentów kolorystycznych.

Czarny, zdecydowany odcień kolekcji nie pozostanie obojętny w takiej aranżacji. To jeden z najmodniejszych kolorów w sezonie, chętnie stosowany przez najwybitniejszych projektantów. Natomiast szare akcenty stanowią łagodne wyciszenie ekspresyjnych motywów. Kolekcja naczyń marki Altom Design, ozdobiona nowoczesnym połączeniem szarości, czerni i bieli oraz napisami rodem ze starych plakatów doskonale podkreśli elegancję, czystość i minimalizm monochromatycznych wnętrz.

Elementy zastawy wykonane zostały z porcelany NBC, która jest higieniczna i bezpieczna w kontakcie z żywnością. Nadaje ona zastawie ciepłego koloru. Powierzchnia porcelanowych naczyń jest gładka i błyszcząca, łatwa w utrzymaniu czystości. Można je myć w zmywarkach. Emaliowane garnki powstały przy współpracy z FNE Silesia Rybnik. Specjalnie wyselekcjonowana stal i wysokiej jakości emalia dają gwarancję, że naczynia emaliowane, są wytrzymałe i estetycznie wykonane.

Tekstylia wykonane zostały w 100% z bawełny. Po zabrudzeniu bez obaw możemy je wyprać w pralce z dodatkiem łagodnych detergentów. Mata pvc będzie chronić stołowe blaty przed zabrudzeniem. Z łatwością doprowadzimy ją do czystości wykorzystując wodę z łagodnym detergentem. Ceramiczna deska posłuży nie tylko do krojenia produktów spożywczych, możemy ją również użyć jako podstawkę pod garnek. Dzięki eleganckiemu wyglądowi oraz wyprofilowanemu uchwytowi może ona stanowić również element dekoracyjny kuchni.

Wyjątkowo szeroka oferta pozwala na dobranie podstawowych elementów wyposażenia kuchni i jadalni, które wspólnie stworzą niepowtarzalną kompozycję.

Minimalizm i proste formy przejawiające się w kolekcji Friends&Family  ? to hit ostatniego sezonu!