1.12.2017

Altom nowości: Kolekcja Stella, latarenki i świeczniki, torebki filcowe

Klienci naszych sklepów coraz bardziej nerwowo poszukują prezentów świątecznych. Dużo częściej też oczekują od ekspedientów podpowiedzi i pomocy w wyborze odpowiednich artykułów z bogatej oferty świątecznej. Marka Altom Design proponuje szeroki wybór produktów w opakowaniach upominkowych, dopasowanych stylistycznie do danej kolekcji, które są zawsze doskonałym pomysłem na prezent. Wśród tegorocznych kolekcji najbardziej  czarująca jest kolekcja porcelany Stella do Altom Design. Inspirujący opis i przykłady aranżacji świątecznych ze Stellą w roli głównej zamieściła na swoim portalu GREEN CANOE znana blogerka Joanna Marciniak- Wróblewska: http://greencanoe.pl/swiateczny-stol-gwiazdki-nieba-zloty-pyl/

Kolekcja Stella

stella 001

Kolekcja Stella jest przykładem dekoracji wykonanej na fasonie wysokogatunkowej porcelany  o kremowej barwie (NEW BONE CHINA) z linii Bella. Bella jest jednym z filarów oferty produktowej marki Altom Design i znajduje się w stałej sprzedaży. Dzięki temu mogą Państwo oferować swoim klientom zakup podstawowych elementów zastawy – talerzy, miseczek, kubków i filiżanek porcelanowych z serii Bella ? gładkiej lub wykończonej złotą linią, a jako specjalny dodatek i urozmaicenie, sezonowe kolekcje dekorowane, których przykładem jest właśnie Stella.

Latarenki i świeczniki

latarenki 002

Innym pomysłem na gwiazdkowe prezenty oraz niezbędnym elementem wszystkich aranżacji świątecznych są świeczniki i latarenki. Altom Design oferuje w tym roku szeroki wybór kształtów i fasonów, w bogatej kolorystyce i różnych grupach cenowych. Niekwestionowanym hitem są tu latarenki szklane, które mogą być efektownym upominkiem. Sprawdzą się zarówno jako element aranżacji wnętrza domu w okresie świąt, ale równie dobrze zaprezentują się w sypialni czy na domowym tarasie latem? Odpowiadając na Państwa liczne pytania o latarenki metalowe z gwiazdkami, informujemy o zwiększonej puli dostępności lampionu w rozmiarze średnim, o wysokości 41,5 cm (indeks: 170400132).

Torebki filcowe

torebki 003

Wszystkim Świętym Mikołajom, którzy chcą wręczyć piękny prezent i szczególnie zachwycić obdarowaną osobę, polecamy fantazyjne torebki filcowe, z motywem zimowych domków czy czerwononosych reniferów. Efektowna torebka kryjąca choćby drobny prezent sprawi, że nawet symboliczny upominek stanie się niebanalny! Mogą Państwo pakować w nie kubeczki, filiżanki czy figurki, które wybiorą klienci Państwa sklepów, a także oferować je w miejscach sprzedaży impulsowej, przy kasach czy na wieszakach umieszczonych na regałach. Szczególnie polecamy koperty filcowe, doskonałe by pomieścić koperty z pieniędzmi, które Polacy nadal chętnie wręczają bliskim jako świąteczny prezent. Tak wyjątkowo opakowana koperta, będzie eleganckim wykończeniem prezentu, który bez odpowiedniej oprawy bywa nieco krępujący pod choinką.

Sprawdź w naszej hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych