5.01.2017

Altom nowości: Nowe kolekcje MariaPaula

To był niezwykły rok dla porcelany MariaPaula, której urok rozkwitł paletą nowych dekoracji, osiągając dojrzałą formę za sprawą podziału na trzy  charakterystyczne  linie.

Najbogatsze portfolio sezonowych dekoracji, w różnorodnych stylach, dostępne jest w ramach klasycznej linii MariaPaula wykonanej z białej porcelany. Również pełna ciepła MariaPaula Ecru, która miała swą premierę w połowie ubiegłego roku i natychmiast podbiła serca klientów, wzbogacona została nowymi zdobieniami. Natomiast dla miłośników niecodziennych rozwiązań powstała linia MariaPaula Geometria, zrywająca z klasyczną gładkością porcelanowej powierzchni. Dobrze rozpoznawalny fason porcelany MariaPaula, urozmaicony został wyrazistym reliefem i oktagonalnymi kształtami naczyń.

MariaPaula wkracza odważnie w Nowy 2017 Rok, prezentując kolejne oblicza pięknych dekoracji. Prawdziwą cesarzową pośród kolekcji białej porcelany jest dystyngowana i wykwintna MariaPaula Sissi. Mieni się odcieniami perły, platyny i szarości, uwodząc eleganckim kontrastem powierzchni matowych i błyszczących.

Klasyczne, kobaltowe motywy dekoracyjne są ozdobą linii MariaPaula Nadine, zaprojektowanej z myślą o budowaniu ciepłej, rodzinnej atmosfery przy stole – w kuchni, jadalni czy na tarasie.

Również aksamitna w dotyku kolekcja MariaPaula Ecru Szara Girlanda, jest pełna domowego ciepła i urzeka urokiem bezpretensjonalnej prostoty. Wstęga dekoru ma subtelny, pełen miękkości charakter i głęboki odcień cappuccino, przez co doskonale sprawdzi się w otoczeniu naturalnych tkanin i dodatków, zarówno w tradycyjnym, jak i bardziej nowoczesnym wydaniu.

Kolekcja MariaPaula Geometria Złota Linia to wysublimowana elegancja dla najbardziej wymagających. Jej ozdobą są regularne załamania, zwane reliefami, które dodatkowo uwydatnia złota dekoracja na brzegach naczyń. Dzięki niej całość nabiera wyrafinowanego charakteru i wyjątkowej szykowności.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami za pośrednictwem strony www.mariapaula.pl