14.07.2017

Altom Nowości: Sezonowa oferta letnich, modnych produktów do każdej kuchni

small altom news

Deski bambusowe do krojenia – na każdą okazję

deski

Deska serów na letnie przyjęcie? A może porcja swojskich wędlin? Podczas letnich spotkań z pewnością sprawdzą się efektownie podane przekąski do wina czy piwa. Porcja serów czy pokrojonych owoców i warzyw apetycznie ułożonych na bambusowej desce może stanowić formę przystawki lub alternatywę dla tradycyjnych, ciężkich dań. To szybka i łatwa do przygotowania przekąska na imprezę.

W ofercie marki Altom Design znajdziemy duże deski bambusowe z eleganckim wykończeniem w dwóch, kontrastowych odcieniach, a także deski do krojenia z poręcznymi uchwytami. Ciekawą propozycją są także deski ze żłobieniem, które zapewni czystość i porządek podczas przygotowywania posiłków.

Deski bambusowe są jednocześnie solidne, twarde i lekkie, nadają się zarówno do serwowania potraw, jak i do krojenia. Szczególną właściwością bambusa jest to, iż nie chłonie wody w takim stopniu, jak drewno. Dzięki temu, że deska szybciej schnie, zapobiega rozwojowi bakterii na powierzchni. Wyższość bambusa nad typowymi gatunkami drewna, polega także na tym, że bambus jest delikatny dla noży i nie tępi ich ostrzy.

 

Kolorowe kubki porcelanowe – w sam raz na lato

kubki

Nowoczesne wzory, najnowsze trendy, modne motywy graficzne to cechy charakterystyczne kubków porcelanowych Altom Design. Najnowsze kolekcje kubków wyróżniają się nie tylko ciekawym nadrukiem czy dowcipnym napisem, ale także pomysłową nakrętką! Nakrętka z kolorowymi letnimi owocami, modą, miedzianą kokardą w stylu „Madame Chic”, a nawet praktyczna i efektowna zakrętka z lusterkiem pozwolą wyróżnić kubki i zyskać zainteresowanie klientów!

Atrakcyjne kubki porcelanowe warto umieścić w strefach zakupów impulsowych w sklepie, co ułatwią proponowane przez Altom praktyczne displaye, kolorystycznie i stylistycznie dopasowane do najnowszych wzorów kubków. W ekspozytorach jest miejsce na 12 kubków, co ułatwi prezentacje wszystkich wzorów dostępnych w ofercie.

Szklane dzbanki do letnich napojów

dzbanki-szklane

Gdy pogoda za oknami daleka jest od upałów, zamiast letnich napojów chłodzących coraz częściej myślimy o aromatycznej herbacie na rozgrzewkę. Praktyczne dzbanki szklane i zaparzacze do herbaty są więc jak najbardziej aktualną ofertą! Atrakcyjne, letnie kolory uchwytów sprawiają, że dzbanki sprawdzą świetnie się na letnim stole, także do podawania kompotów, soków owocowych czy orzeźwiających napojów. Doskonała jakość i przejrzystość szkła wyeksponuje kolor naparu herbaty. Dodatkowo zaparzacz umożliwi łatwe przygotowanie herbaty o ulubionej intensywności. Gęste sitko w czajniczku do parzenia gwarantuje pełne oddzielenie liści herbaty od parzonego napoju i uzyskanie klarownego napoju.

Dzbanki dostępne są w lubianych i praktycznych pojemnościach – od 0.65 L do 2 L – które pozwolą na indywidualne dopasowanie wielkości do potrzeb klienta.

 


Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni internetowej i sprawdzenia najnowszej oferty dla firm prowadzących działalność gospodarczą. Hurtownia internetowa umożliwia wygodne i szybkie zamawianie pełnej gamy produktów, dostępnych w naszej ofercie.

Działa ona przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dzięki temu w dowolnym momencie Partnerzy mogą składać zamówienia, które realizowane są przez nas w najszybszym możliwym terminie. Dzisiejsze propozycje produktów to idealny pomysł na podniesienie atrakcyjności oferty sezonowej sklepu. Zrób zamówienie już dziś w Hurtowni internetowej Altom.

Sprawdź w naszej hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych