25.08.2017

Altom nowości: Wazony i świeczniki szklane, Szklanki Bali, Słoiki hermetyczne

smal new

Wazony i świeczniki szklane

swiecznik

Dziś wazon szklany to już nie tylko przedmiot użytkowy, w którym trzyma się kwiaty, ale również element dekoracji, który idealnie będzie komponował się nie tylko z meblami, ale również innymi elementami wyposażenia wnętrz.

Szklane wazony marki Hrastnik o różnych kształtach i wielkościach idealnie wkomponują się w każdą aranżację pomieszczenia. Kolorowe bukiety nie będą miały nic do ukrycia. Szklane naczynie pięknie wyeksponuje roślinne kompozycje poczynając od łodygi aż po pąki.

Szkło to nieprzemijający materiał, który fascynuje nas od wieków. Jego transparentność i barwa sprawia, że wazon przestaje być tylko bezdusznym pojemnikiem do przechowywania kwiatów.  Szklaną powierzchnię z łatwością utrzymamy w czystości.

Idealnym uzupełnieniem wazonów będą oczywiście szklane świeczniki. Światło świec migoczące w szklanych naczyniach wprowadzi niezapomniany nastrój do każdego wnętrza.

Dla wielbicieli szkła bardzo ciekawą propozycją będzie nowy zestaw upominkowy marki Royal Leerdam, który składa się z dwóch wazonów i świecznika, wykonanych w tej samej stylistyce. Dzięki niemu od razu możemy stworzyć niepowtarzalną aranżację w każdym pomieszczeniu. Eleganckie, kolorowe opakowanie sprawia również, że produkt ten jest doskonałym pomysłem na prezent.

Proponując klientom szklaną galanterię pamiętajmy aby przypominać, że nadaje się ona nie tylko do ozdoby salonu ale również łazienki czy sypialni – gdzie wprowadzi harmonię i niepowtarzalny klimat.

Szklanki do napojów

szklanki

Zapewne ugasimy pragnienie pijąc wodę w zwykłym naczyniu, ale czy nie warto uprzyjemnić sobie tej chwili korzystając z eleganckich szklanek? Szklanki Bali to kolejna propozycja od marki Altom Design.

Dynamiczna forma naczyń przywodzi na myśl morskie fale. Dzięki takiej budowie kolorowe drinki, soki, a nawet sama woda będzie wyglądać w nich bardzo efektownie.  Szklanki Bali to nie tylko propozycja na gorące lato. Ciekawa forma naczynia będzie dodatkowym atutem podczas każdego spotkania przy stole.

W ofercie dostępne są dwie pojemności: wysoka 370ml idealna do podania wody, soków czy też ulubionych drinków oraz szklanka niska 240 ml, którą można wykorzystać do podania whisky.

Świetnie wyprofilowany kształt oraz odpowiednia średnica sprawiają, że szklanki bardzo dobrze leżą w dłoni. Przezroczyste szkło, dobrze wyważone i odpowiednio pojemne, pozwala właściwie ocenić barwę, aromat oraz walory smakowe trunku. Gładka, szklana powierzchnia jest niezwykle higieniczna i łatwa w utrzymaniu czystości. Szklanki bez przeszkód możemy myć w zmywarce.

Szklanki sprzedawane są w częściowo odsłoniętym opakowaniu dzięki czemu klient bez konieczności rozpakowania  widzi od razy formę szklanki oraz jakość szkła. Dodatkowo intensywna owocowa grafika na opakowaniu będzie zwracała uwagę klientów. Użycie motywu owoców na opakowaniu jest również doskonałą podpowiedzią do stworzenia sklepowej aranżacji właśnie z wykorzystaniem owoców lub też konkretnej kolorystyki zaczerpniętej z natury.

Słoiki hermetyczne

solili

Szklane słoiki do przechowywania żywność to nie tylko gwarancja porządku w kuchni i długotrwała świeżość produktów, ale również elegancka ozdoba kuchennych szafek i blatów. Przezroczystość materiału pozwala na pierwszy rzut oka stwierdzić, czy już jest pora aby uzupełnić zapasy.

Szklane naczynie jest bardzo higieniczne. Nie wchodzi w reakcje z pożywieniem, nie pochłania zapachów. Gładką powierzchnię z łatwością utrzymamy w czystości. Szczelne zamknięcie sprawia, że produkty będą zabezpieczone przed brudem i wilgocią. Łatwe otwieranie za pomocą nakrętki lub wygodnej dźwigni, za każdym razem nie sprawi żadnej trudności.

W ofercie Altom znajdziecie Państwo słoiki do przechowywania żywności o różnych kształtach i pojemnościach. Zestawienie kilku słoików o różnych wielkościach pozwoli stworzyć bardzo praktyczny i elegancki zestaw.

 

Sprawdź w naszej hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych