7.02.2017

Altom oficjalnym partnerem filmu „Porady na zdrady”

W najnowszej komedii romantycznej Porady na zdrady – twórców Tylko mnie kochaj  i Dlaczego nie!, obok topowych polskich aktorów, występują również markowe produkty z oferty firmy Altom, oficjalnego partnera filmu. Obok Anny Dereszowskiej, Mikołaja Roznerskiego, Tomasza Karolaka czy Weroniki Rosati, w filmie zobaczymy naczynia marki Altom Design, garnki z polskich Fabryk Naczyń Emaliowanych Silesia Rybnik, noże i sztućce marki Gerpol oraz niekwestionowaną gwiazdę polskich stołów – porcelanę MariaPaula. Jak widać już na pierwszych ujęciach z planu zdjęciowego najnowszej komedii, na ekranie pojawią się klasyczne kieliszki Diamond i designerskie Novum, szklanki FRUIT o charakterystycznym fasonie, okazałe noże SAKO, nowoczesna kolekcja naczyń Regular i wiele innych…

Poprzednie filmy w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, zgromadziły w kinach ponad 5 milionów widzów. Promocję filmu wspiera piosenka ?Porady na zdrady (Dreszcze)? w wykonaniu popularnej i nagradzanej wokalistki ? Ani Dąbrowskiej (ponad 900 tys. odsłon w serwisie YouTube).

 


Product placement
to popularne i skuteczne narzędzie marketingu – aktywna reklama prezentuje produkty w ich naturalnym środwisku, a zarazem poprzez subtelną i nieoczywistą formę, trafia do podświadomości odbiorcy. Filmowy kontekst i obecność gwiazd ekranu wpływa na podniesienie prestiżu prezentowanych produktów. Nasze marki pojawią się nie tylko w wielu scenach, ale także będą wyróżnione w napisach końcowych. Doborowa obsada i dobry scenariusz gwarantują świetną rozrywkę. Doświadczeni producenci zadbali o promocję w kinach (spoty przed hitem filmowym Pitbull. Niebezpieczne kobiety i filmem Konwój), mediach społecznościowych (#poradynazdrady) i telewizji TVN.