13.06.2020

Dziękujemy! Pierwsze Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD za nami.

PODZIEKOWANIA banner

 

To oficjalna wiadomość! Pierwsze Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD uważamy za zakończone. Za nami pierwsza tak wyjątkowa edycja. Tym bardziej chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom za aktywny udział w wydarzeniu.

Dziękujemy wszystkim przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do biznesu i wybór nowej, bezpiecznej formy zakupów. W dobie nieodpuszczającej pandemii kluczowe dla wspólnej przyszłości jest zdrowie nas wszystkich. Dlatego jako pierwsi w branży odpowiedzieliśmy na zmieniającą się rzeczywistość i przygotowaliśmy tą wyjątkową ofertę asortymentową w formie online.
Nasi stali klienci, a także nowi partnerzy za pośrednictwem Internetu mieli możliwość uczestnictwa w Internetowych Targach bez wychodzenia z domu, czyli bez ponoszenia dodatkowych kosztów (ma to szczególne znaczenie w przypadku osób prowadzących działalność w odległych od naszej centrali miastach) oraz bez narażania swojego zdrowia wykluczając przebywanie w zatłoczonych miejscach.

Woman in office working on stationary computer
Nieocenionym pozytywem naszych targów była przede wszystkim możliwość prezentacji specjalnej promocyjnej oferty przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a w dodatku mając szansę na stałe jej uatrakcyjnianie.

Otrzymaliśmy od Państwa mnóstwo pozytywnych komentarzy. Dla wielu z Was internetowa wersja wydarzenia była pierwszą okazją do wzięcia udziału w naszych targach AGD. Jesteśmy niezmiernie dumni, że to właśnie z nami rozpoczęliście swoją przygodę z internetowymi zamówieniami. Wierzymy, że Wam się to spodobało i nadal będziecie chętnie korzystać z tej prostej formy dokonywania zakupów ponieważ nasze marki mają dla Was zawsze wiele do zaoferowania.

Przypominamy, że loginy i hasła do e-hurtowni, dla wszystkich zarejestrowanych klientów pozostają nadal aktywne i umożliwiają dokonywanie zakupów z oferty Altom. Sprawdzajcie codziennie co nowego dla Was przygotowaliśmy.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy, że wspólnie z nami tworzyliście to wyjątkowe wydarzenie i życzymy Wam wielu udanych transakcji, a nade wszystko zdrowia i wiary w lepsze jutro.

Internetowe Targi Branży AGD w cyfrach:

✅ PIERWSZE takie wydarzenie w branży AGD

✅ 7 dni wyjątkowych promocji

✅ 24 godziny/dobę możliwość dostępu do oferty targowej

8000 produktów dostępnych od ręki -zarówno polskich i zagranicznych producentów

✅ Niezliczone godziny pakowania!

Mnóstwo pozytywnych i inspirujących wiadomości od Was!

PopUp_Oryginal