13.02.2023

IX Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD. Poznaj nowe kolekcje Altom i zrób zakupy online!

W związku ze zbliżającą się wiosną warto poznać najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz i zaopatrzyć sklep w odpowiednie produkty. Doskonałą okazją na zakupy online dla Klientów B2B są IX Targi Internetowe Branży AGD organizowane przez Altom w dniach 13-26 luty 2023.

Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD – to już 9 edycja!

Targi online dla Klientów B2B są organizowane przez Altom już od trzech lat. Z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większą popularnością. To bardzo ważne branżowe wydarzenie na polskim rynku AGD, a zarazem najlepsza okazja, by nabyć najnowsze produkty w promocyjnych cenach. Dodatkowo zakupy online to gwarancja wygody, komfortu i oszczędności czasu.

Udział w targach jest bezpłatny. W dniach 13-26 lutego Klienci B2B będą mogli zapoznać się z trendami na wiosnę, a co za tym idzie z produktami, jakich w sklepach będą szukać klienci indywidualni. Warto podkreślić, że w czasie targów branży AGD Altom oferuje promocyjne ceny hurtowe na swoje produkty. Wydarzenie odbywa się na platformie internetowej www.hurt.altom.pl.

Poznaj najważniejsze trendy i kolekcje Altom

Co czeka na Klientów B2B w trakcie 9 edycji targów? To przede wszystkim możliwość poznania autorskich kolekcji Altom, wypełnionych wyrazistymi kolorami i licznymi odniesieniami do natury. Piękne zestawy porcelany, zdobione w oryginalny sposób, będą sprzedażowym hitem najbliższych miesięcy. 

Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

 

W trakcie 9 Targów Internetowych Branży AGD będzie można zakupić także:

 

Cenne inspiracje na sezon wiosenny

Udział w targach Altom to niezbędna dawka inspiracji w obszarze AGD. Jeśli chcesz być na czasie z najnowszymi trendami i kupić najmodniejsze produkty to koniecznie weź w nich udział.

Zapraszamy na zakupy online w dniach 13–26 lutego! Odkryj zniżki i promocje, jakie przygotowaliśmy na platformie www.hurt.altom.pl. Do zobaczenia!