4.04.2016

Już w najbliższą sobotę kolejna edycja Biegu Europejskiego pod patronatem Firmy Altom!

 

Nasza firma jako sponsor strategiczny XIV Biegu Europejskiego przygotowała szereg nagród dla zawodników. Miedzy innymi w pakietach startowych każdy z biegaczy znajdzie praktyczną i funkcjonalną tarkę, która umożliwi stworzenie wiosennego menu aktywnego biegacza. Każdy z zawodników otrzyma również kupon rabatowy na wyposażenie swojego domu w nieelektryczne artykuły gospodarstwa domowego. Kupon można zrealizować w sklepie firmowym Altom znajdującym się w Gnieźnie przy ul. Roosevelta 116a (rabat 20% na wszystkie produkty) oraz w sklepie internetowym www.pieknowdomu.pl  (rabat 15% również na wszystkie produkty).

Z okazji jubileuszu Firmy Altom ? 25 lat działalności, zostały przygotowane dodatkowe nagrody dla co 25 zawodnika na mecie! A będzie to patelnia Merlin 24 cm z powłoką nieprzywieralną. Jak zwykle specjalne nagrody czekają również na zawodników w kategoriach: Open, Gnieźnianin i Gnieźnianka, a także dla najlepszych Polek i Polaków.

W tym roku patronat honorowy nad XIV Biegiem Europejskim objęła Ambasada Danii. Trasa podobnie jak w poprzednich edycjach pobiegnie ulicami w centrum Gniezna, a start i meta  znajdować będą się na gnieźnieńskim Rynku. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gniezna i nie tylko do aktywnego wspierania zawodników.

 klubaltom.pl

 

plan trasy

logo