26.02.2020

Katarzyna Bosacka poleca!

Katarzyna Bosacka Ambasadorka Marki Silesia

Ekologia staje się bardzo ważna w codziennym życiu. Coraz więcej osób zauważa potrzebę dbania o naszą planetę, tak samo jak o siebie i swoich bliskich. Bo przecież lekceważąco traktując środowisko jednocześnie szkodzimy sobie. Dlatego wiele firm podkreśla ekologiczne właściwości swoich produktów. Antyalergiczne i prozdrowotne atrybuty naczyń emaliowanych Silesia od lat doceniane są przez świadomych konsumentów, którym zależy na ekologii, dobrym samopoczuciu i prawdziwym smaku. Wśród nich znalazła się również Pani Katarzyna Bosacka, znana dziennikarka, która na co dzień w swoim najnowszym programie na YouTube zachęca widzów do zmiany codziennych nawyków i pokazuje jak dzięki prostym rozwiązaniom zadbać o nasze środowisko.

EkoBosacka

Katarzyna Bosacka – dziennikarka telewizyjna i prasowa, autorka i współautorka wielu popularnych programów, takich jak: „Wiem, co jem”, „Wiem, co kupuję”, „O, matko!”, „Co nas truje?” czy „Gwiazdy od kuchni”. Z wykształcenia jest polonistką, nic więc dziwnego, że dzięki swojemu talentowi do pisania udało jej się wydać wiele książek o tematyce poradnikowej. Jej najnowsza publikacja to książka „Czy wiesz co jesz? Leksykon dobrych zakupów”. Laureatka Telekamery, Kryształowych Piór, Lauru Ekoprzyjaźni i wielu innych nagród. Pracę w mediach zaczynała w „Wysokich Obcasach” . W latach 2006-2019 pracowała w telewizji TVN Style. Prywatnie żona Marcina Bosackiego, byłego ambasadora RP w Kanadzie oraz mama czwórki dzieci.

Pani Kasia od lat namawia Polaków do czytania etykiet kupowanych produktów. Przed niezdrowym jedzeniem najpierw ostrzegała w programach TVN, a teraz na własnym kanale na YouTube. Jak sama pisze ?EkoBosacka to kanał dla wszystkich, którym ekologia jest bliska, którzy chcieliby codziennie, małymi kroczkami rezygnować z plastiku, marnować mniej jedzenia, czytać ze zrozumieniem etykiety produktów spożywczych, wdychać w swoim domu i ogrodzie mniej chemii.?

Katarzyna Bosacka Eko

Ambasadorka marki Silesia

Kiedyś jako ambasadorowa w Kanadzie, u boku swego męża, teraz jako ambasador zdrowego stylu życia oraz produktów, które dbają o nasze zdrowie i środowisko. Pani Katarzyna na przełomie roku rozpoczęła współpracę z marką naczyń emaliowanych Silesia, która z dnia na dzień nabiera tempa. Od dziecka miała kulinarne zacięcie. Podpatrywała, jakie pyszności na co dzień przygotowuje jej mama. Dziś sama kocha gotować wybierając lokalne, sprawdzone produkty. Ważne jest jednak nie tylko to z czego przygotowujemy posiłki, ale również w czym je przyrządzamy. Emaliowane naczynia Silesia to bardzo zdrowa opcja gotowania. Szklista powłoka chroni przed przenikaniem do pożywienia szkodliwych substancji. To jedyne garnki, w których możemy zarówno przyrządzać jak i bezpiecznie przechowywać potrawy. Naczynia emaliowane zyskały wielu zwolenników również dzięki swoim właściwościom hipoalergicznym. Szczelna warstwa emalii sprawia, że naczynia są idealne do przygotowywania potraw dla alergików, małych dzieci oraz wszystkich tych, którzy chcą serwować swoim najbliższym zdrowe i smaczne posiłki.

Pani Katarzyna Bosacka i marka Silesia kontynuują wspólną przygodę. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Pani Katarzyna została ambasadorem marki Silesia. Serdecznie zapraszamy do oglądania kanału EkoBosacka, w którym nie raz będzie można zobaczyć i dowiedzieć się interesujących rzeczy o zdrowych naczyniach emaliowanych.

Kup w hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych