16.07.2019

Kolekcja Konfetti od Altom Design

Zestaw porcelany śniadaniowej od Altom Design Konfetti

Serca architektów wnętrz i miłośników designu podbija ostatnio trend lastryko. Do niedawna wzór był kojarzony z szarością lat dziewięćdziesiątych, a obecnie zdobi apartamenty na całym świecie. Motyw nazywany również terazzo przypomina rozsypane drobinki konfetti. Możemy podziwiać go na tapetach, płytkach oraz na produktach użytkowych. Projektanci Altom Design przedstawiają najnowszą kolekcję porcelany Konfetti, w której połączenie wzoru lastryko i roślinnych motywów, w nowoczesnej formie, zaskakuje i zachwyca jednocześnie.

Ten styl mi pasuje

Każdy z nas chcę czuć się dobrze w swoim domu. Dlatego wybieramy przedmioty, które pasują do nas, ale również wzorujemy się na najnowszych trendach. Dlatego projektanci Altom Design Studio dają każdemu możliwość wyrażenia swojego indywidualnego stylu, dzięki wyrazistym i różnorodnym kolekcjom. Konfetti to kolekcja, w której możesz zdecydować się na porcelanowe elementy ozdobione pojedynczą gałązka „Srebrnika” lub bogatą roślinną kaskadą. Dodając do tego motyw lastryko i wykończenie złotymi szczegółami stworzysz niepowtarzalną aranżację stołu. Piękny wzór i wysmakowane zestawienia kolorystyczne odnajdą się w każdym wnętrzu, zdobiąc je i dodając mu oryginalności oraz modnego charakteru. Wszystkie elementy, dostępne w kilku wzorach, można dowolnie ze sobą łączyć. Kolekcja Konfetti doskonale wpisuje się we współczesny trend mix & match, która oznacza mieszaj i łącz.

Zestaw porcelany od Altom Design Konfetti

Doskonała porcelana

Wysokiej jakości surowce użyte do wyrobu porcelany i dekoracji gwarantują wieloletnią trwałość i bezpieczeństwo użytkowania produktów. Czysty kolor materiału, przeświecalność, gładkość szkliwa sprawia, że jest to produkt unikalny. Porcelanowe szkliwo jest odporne na zarysowania, a jego gładkość powoduje, że elementy zastawy nie tylko wyglądają pięknie, ale są również łatwe w utrzymaniu czystości. Kubki, salaterki i talerze z kolekcji Konfetti wykonane są z porcelany NBC wysokiej jakości, która ma ciepły, lekko kremowy kolor.

Talerz deserowy porcelanowy Altom Design Konfetti 20 cm

Zestaw właśnie dla Ciebie

Wszystkie elementy kolekcji Konfetti można zakupić na sztuki. Dzięki temu każdy może stworzyć zastawę, która dopasowana jest do jego indywidualnych potrzeb. Odcień porcelany Konfetti oraz jego fason idealnie współgrają z bazową kolekcją gładkiej porcelany Bella marki Altom Design. Będzie ona doskonała propozycją na uzupełnienie śniadaniowej kolekcji Konfetti choćby o duże obiadowe talerze czy dodatkowe elementy serwisu kawowego, jak mlecznik czy cukiernica. Do porcelany możemy dokupić również maty stołowe pvc ozdobione tym samym wzorem co porcelanowe elementy Konfetti.

Zmieniajmy nasze stołowe aranżacje. Bawmy się kolorami i deseniami. Twórzmy własne kompozycje, które będą odzwierciedlały nasze upodobania. Wtedy na pewno poczujemy się dobrze we własnym domu.

Podkładka/mata stołowa Altom Design Konfetti

 

Kup w sklepie internetowymDla klientów indywidualnych Kup w hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych