26.09.2018

Kolekcja Today, akcesoria do alkoholi

Wśród jesiennych nowości od Altom Design polecamy wyrazistą i nowoczesną kolekcję Today, w skład której wchodzą zarówno artykuły porcelanowe, maty stołowe, jak i poszewki dekoracyjne. Klienci są chętni, by wybierać gotowe rozwiązania i produkty, które pozwolą urządzić spójne stylistycznie wnętrze. Natomiast dla właścicieli sklepów jest to gotowy zestaw do stworzenia ekspozycji tematycznej. Dzięki niej klient ostateczny jest gotowy zwiększyć pierwotnie planowaną ilość zakupionych produktów, kupując ?oczami?, pod wpływem impulsu czy zauroczenia ekspozycją. W ramach zakupów komplementarnych zwiększa się więc wartość koszyka zakupowego, a także satysfakcja klienta, który chętnie wróci na kolejne udane zakupy (także po to, by dokupić coś jeszcze do swojej domowej kolekcji).

Kolekcja Today wyróżnia się prostotą formy, graficznymi wzorami w przyjemnym dla oka odcieniu granatu. Granat komponuje się doskonale z innymi barwami, przez co jest uniwersalny i długo się nie znudzi. Napis ?Awesome Today? umieszczony na talerzu, filiżance, salaterce, kubku, macie stołowej czy poszewce na poduszkę, to słowo uwielbiane i chętnie powtarzane przez ludzi młodych. Coraz częściej pojawiające się w mediach i mowie codziennej hasło ?osom? wyraża bardzo pozytywne emocje ? oznacza coś niesamowitego, bardzo fajnego, bombowego, wspaniałego, odlotowego. Gdy sięgniemy po taki kubek do porannej kawy, pozytywne hasło nastroi nas optymistycznie i wprawi w dobry humor już od rana.

Cechą charakterystyczną tej kolekcji porcelany są także nowoczesne, proste linie naczyń. Oryginalne salaterki o takim kształcie ożywią nakrycie stołu i będą doskonałe do porannej porcji musli czy pożywnej zupy.

Wśród elementów kolekcji Today znajdziemy nowość – porcelanowy kubek termiczny z praktyczną, silikonową pokrywką. W codziennym pędzie chętnie zabieramy ze sobą swój ulubiony napój ? do samochodu, do metra, na spacer, do ogrodu. Kubek termiczny z podwójną ścianką z kolekcji Today przeznaczony jest dla osób, które cenią smak gorącej kawy lub herbaty wypijanej nie z metalowego termosu czy plastikowego kubka, ale właśnie z porcelany. Jego budowa sprawia, że napój dłużej utrzymuje właściwą temperaturę, a jednocześnie nie parzy rąk. Ten nowatorski, piękny, a zarazem praktyczny produkt, ma na rynku rosnące grono swoich wielbicieli. Jest po prostu ?awesome? [czyt. ?osom?]!

altom news szablon wino

Prezentujemy szeroki wybór zestawów z narzędziami do otwierania, nalewania, mierzenia temperatury oraz przechowywania win. W ofercie dostępne są komplety zawierające od 2 podstawowych do nawet 5 akcesoriów dla koneserów win. Przyrządy pozwalają na fachowe otwarcie i degustowanie win, a przez to podnoszą rangę spotkań towarzyskich.

W składzie zestawów znajdziemy:

– obcinak do folii zabezpieczającej, aby jej poszarpany brzeg nie szpecił butelki i nie utrudniał nalewania,

– solidny korkociąg,

– dozownik z korkiem, ułatwiający precyzyjne napełnianie kieliszków trunkiem,

– pierścień osuszający, do założenia na szyjkę butelki, aby trudne do usunięcia kropelki napoju nie brudziły rąk czy obrusu,

– ozdobny korek, do zamykania i przechowywania win.

Nie tylko same narzędzia, ale również ich opakowania mają różną stylistykę – nowoczesną lub bardziej klasyczną. Możemy wybrać spośród eleganckich drewnianych skrzyneczek, prostych, metalowych puszek lub pudełek w formie efektownego gadżetu (czarnej, matowej beczki lub butelki do wina). Forma wykończenia narzędzi oraz ich opakowania czyni z zestawów winiarskich doskonały prezent dla mężczyzn. W ofercie znajdują się także solidne korkociągi do wina, z różnymi mechanizmami otwarcia – typu twist lub dźwignia. Pozwalają na łatwe otwarcie butelki, bez użycia siły i niebezpieczeństwa wylania.

Wśród nowości znalazły się także kamienne kostki chłodzące do drinków, które już na pierwszy rzut oka intrygują i budzą ciekawość. Kostki chłodzące, wykonane z twardego kamienia, są w 100% bezpieczne dla zdrowia. Po schłodzeniu w zamrażarce, można je stosować do drinków i alkoholi, np. do whisky. Jak jest ich przewaga nad kostkami lodu? Przede wszystkim nie rozcieńczają drinków, nie rozwadniają ich, nie zmieniają smaku napoju. Możemy ich używać wielokrotnie, są higieniczne oraz twarde i odporne jak kamień. Zawsze możemy mieć je w zamrażarce bez konieczności napełniania woreczków czy foremek wodą. Są też swego rodzaju gadżetem, który podoba się zwłaszcza mężczyznom. Koneserzy mocnych alkoholi w tym whisky cenią sobie smak i aromat trunku podawanego w czystej postaci. Dla nich degustacja jest swego rodzaju rytuałem, na który składa się nie tylko wybór gatunku czy rocznika alkoholu, ale także dobór odpowiedniego szkła i metody podania. Właśnie dla nich męski gadżet w postaci kamieni chłodzących będzie idealnym upominkiem.