18.03.2022

Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2022 dla VALDINOX

 

 

Początek roku przyniósł marce VALDINOX wyjątkowe odznaczenie. Marka została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie, nabywając najbardziej elitarny tytuł Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2022 w kategorii Garnki i patelnie.

Certyfikat Odkrycie Roku przyznawany zostaje markom funkcjonującym na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywających serca klientów, a także które objęła nowa, ciekawa i skuteczna kampania reklamowa. Cieszymy się, że VALDINOX jako silna marka na polskim rynku zbudowała lojalną grupę klientów, która wciąż rośnie.

 

 

Taką nagrodę otrzymują nieliczne podmioty gospodarcze, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z przyznanego odznaczenia dla VALDINOX. O przyznaniu certyfikatu decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która w procesie decyzyjnym ocenia przede wszystkim innowacyjny charakter oferty danej marki, a także perspektywy odbioru przez rynek i dynamikę wzrostu jej popularności.

Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2022 dla VALDINOX ze względu na swoją rozpoznawalność, stanowią również ogromną wartość promocyjną. Godło widniejące na naszych opakowaniach, jak i social mediach to potwierdzenie czołowej pozycji na rynku, które ułatwi klientom podjęcie decyzji zakupowych. To prestiżowe wyróżnienie znajdziemy również na naszych stronach internetowych: valdinox.pl, hurt.altom.pl oraz pieknowdomu.pl.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy.