7.12.2020

Luksusowe wnętrze w trzech odcieniach – Black & White & Gold

Regular_main

Jak stworzyć luksusowe wnętrze? Podstawą do wykreowania wyrazistych aranżacji będzie ponadczasowy duet czerni i bieli, uzupełniony o jeszcze jeden kolor, kryjący się w detalach: złoto. To właśnie dzięki niemu klasyczne połączenie black & white, nabierze wyrafinowania i luksusu. Odpowiednie zestawienie dodatków sprawi, że każde pomieszczenie zamieni się w przestrzeń, która nie tylko jest katalogowo modna, ale przede wszystkim zachwycająca. Również podczas Świąt Bożego Narodzenia możemy zadecydować się na taką niepowtarzalna oprawę. Projektanci marki Altom Design podpowiadają jakich dodatków użyć, by zaaranżować świąteczne wnętrze z klasą.

 

Regular-1

             Więcej kolekcje z produktami Altom Design znajdziesz tutaj >>

Sukces tkwi w szczegółach

Krata, trójkąty, jodełka i inne powtarzające się geometryczne wzory to doskonały sposób na ożywienie stonowanego kolorystycznie wnętrza. Możesz postawić na regularne dekoracje, ale również bawić się samą formą naczyń. Zdecyduj się na klasyczne kształty naczyń lub wręcz odwrotnie wybierz te na bazie kwadratu i prostokąta, albo zaszalej i połącz jedne i drugie. Proporcje mają ogromne znaczenie dlatego pamiętaj, aby zachować równowagę między kontrastami i formami. Czarne motywy na białym tle to bardziej bezpieczne rozwiązanie, natomiast białe akcenty na czarnych powierzchniach to gwarancja stworzenia aranżacji z charakterem. Wybierz wariant, który odpowiada Tobie najbardziej i nie bój się przełamywać utartych standardów.

 

Błysk kontra mat

Chociaż połysk nadal króluje we współczesnych wnętrzach, coraz częściej obok niego możemy również spotkać mat. Odważ się i spróbuj takiego zestawienia tworząc aranżację na stole. Połączenie powierzchni matowych i tych z wysokim połyskiem, jak chociażby w sztućcach Noble Gold, stworzy bardzo intrygujący efekt. To najmodniejsze zestawienie sezonu!

 

 

Złoty blask

W okresie świątecznym chętnie korzystamy ze złotych ozdób i dodatków. Jednak projektanci zgodnie zachęcają, by nie szczędzić złota w aranżacjach przez cały rok. Oryginalna forma świeczników czy ozdobnych podkładów pod talerz w połączeniu z wytworną barwą doda naszym aranżacjom blasku i elegancji.

Zadbaj o piękną oprawę Świąt z produktami Altom Design!

 

Regular 3
PopUp_Oryginal