31.07.2015

MariaPaula podbija wirtualny świat!

Już jest! Nowa strona poświęcona porcelanie MariaPaula – www.mariapaula.pl. To właśnie tutaj znajdziecie informacje o najnowszych produktach. Elegancka szata graficzna witryny oraz przejrzysta nawigacja sprawiają, że dostęp do informacji jest szybki, a kontakt łatwiejszy. Kolekcje zostały czytelnie podzielone aby ułatwić odwiedzającym łatwe dotarcie do poszukiwanych produktów. Profesjonalna baza zdjęć umożliwia wybór i porównanie konkretnych dekoracji.

W dziale ?Jak to jest zrobione? i ?Multimedia? znajdziecie Państwo ciekawe informacje dotyczące produkcji porcelany, właściwości produktu oraz multimedialne prezentacje. Natomiast zakładka ?Gdzie kupić? powstała w odpowiedzi na liczne prośby naszych klientów, którzy pytali w jakich sklepach można nabyć porcelanę MariaPaula. Mapa ułatwi znalezienie najbliższego certyfikowanego punktu sprzedaży oraz wyznaczy trasę dojazdu.

Kolekcja porcelany MariaPaula to kwintesencja wszystkiego, co polskie. Przy jej produkcji od projektu, aż po realizację wykorzystano doświadczenia polskich pokoleń miłośników porcelany. Autorski kształt porcelany zaprojektowany został w Altom Design Studio, a produkcja powierzona fabryce porcelany z tradycjami ? PFP ?Chodzież?.

Zapraszamy do odwiedzin www.mariapaula.pl