18.02.2016

Altom Nowości: maty stołowe, kubki z zaparzaczami, szklana cukiernica, mlecznik

Maty stołowe

mata stolowa

Jak zaaranżować przestrzeń stołową podczas rodzinnych posiłków? Położyć klasyczny, biały obrus, dodać kwiaty czy też postawić na dodatki w bardziej nowoczesnym stylu? Okazuje się, że każdy szczegół jest ważny. Odpowiednio dobrane elementy, które zestawimy ze sobą na stole, muszą stworzyć spójną całość i dopiero wtedy zbudują odpowiedni klimat miejsca.

Maty stołowe to jeden z istotnych elementów wystroju każdego mieszkania. Zdecydowanie wzbogacają każdą aranżację i dodają jej charakteru. Zapewniają ochronę blatu przed wysoką temperaturą oraz ewentualnymi zarysowaniami. Lecz nie tylko chronią stół przed zabrudzeniem, ale również stają się idealnym dopełnieniem zarówno aranżacji kuchni jak i salonu.

Prostokątne maty stołowe o wymiarach 43 x 28 cm, dostępne są w ofercie Altom w kilku ciekawych dekoracjach. Ich piękny wygląd najlepiej będzie świadczyć o miejscu, w którym się znajdą. Niewielkie rozmiary w porównaniu z obrusem umożliwiają łatwiejszą wymianę w razie zabrudzenia, nawet podczas trwania przyjęcia czy spotkania z przyjaciółmi. Niewielki element dekoracyjny, umożliwi ekspresowe urozmaicenie stołowej aranżacji.

Maty stołowe wykonane zostały z odpornego materiału PVC, który niezwykle łatwo jest utrzymać w czystości. Zabrudzoną matę wystarczy umyć pod bieżącą wodą lub przetrzeć wilgotną ściereczką.

Wykonany z dobrej jakości materiału produkt będzie służył użytkownikom przez długi czas.

Kubki szklane z kolorowymi zaparzaczami

Wyrazisty kolor różnych odmian herbaty idealnie prezentować będzie się w szklanym naczyniu. Zestaw dwóch kubków wykonanych ze szkła zaspokoi nasze potrzeby estetyczne i stanie się niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Kubki o pojemności 270ml w kształcie stożka, posiadają duże, dobrze wyprofilowane uszy, które ułatwiają delektowanie się gorącym napojem, chroniąc nasze dłonie przed poparzeniem.

Naczynia urzekają swoją prostotą i perfekcją wykonania. Kubki w całości wykonane ze szkła są higieniczne i łatwe w utrzymaniu czystości, z możliwością mycia w zmywarce. Grube szkło jest odporne na wysokie i niskie temperatury.

Każdy zestaw kubków wyposażony został w oryginalny zaparzacz w kształcie truskawki. Zaparzacz pozwala na sprawne oddzielenie fusów od napoju. Możemy go wyjąć z kubka kiedy uznamy, że herbata jest zaparzona w odpowiednim stopniu. Niewielkie otwory doskonale filtrują przyrządzany napój. Wykonanie z silikonu gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości.

Kolorowe opakowanie zestawu przyciąga uwagę oraz sprawia, że produkt staje się idealnym upominkiem dla smakoszy liściastej herbaty.

Szklana cukiernica, mlecznik

szklo3

Szkło to szlachetny materiał, który znajduje szerokie zastosowanie w każdej kuchni. Zarówno w postaci użytecznych pojemników na cukier czy ciasteczka, maselniczek, dzbanków jak i przepięknej, misternie zdobionej zastawy do serwowania podwieczorku. Szklane naczynia mają wiele zalet. Ich gładką, higieniczną powierzchnię z łatwością utrzymamy w czystości, możemy je również myć w zmywarkach. Dzięki przezroczystym ściankom pięknie eksponują każdą zawartość. Przezroczyste szkło z łatwością dopasuje się do każdej zastawy stołowej. Wykonane ze szkła kuchenne akcesoria mają za sobą długą historię i świetlaną przyszłość ? są uniwersalne, praktyczne i eleganckie.

Szklana cukiernica o minimalistycznym fasonie, posiada niewielki otwór w pokrywie, który pozwala na wygodne umieszczenie łyżeczki. Pokrywa wyposażona została w wygodny uchwyt, który zwiększa funkcjonalność produktu. Mlecznik szklany wykończony odpowiednio wyprofilowaną wylewką umożliwia przelewanie mleka do mniejszych naczyń, bez nieestetycznego rozlewania. Odpowiednio duży, wygodny uchwyt ułatwia używane produktu.

Szklane naczynia będą służyły użytkownikom przez długie lata. Warto o tym pamiętać wybierając produkty na wyposażenie swojej kuchni.