4.09.2018

Modne kolory porcelany w sezonie jesień/zima 2018

Monokolory_porcelana_altom

W nadmiarze dostępnych towarów i opcji, coraz częściej stawiamy na prostotę i wybieramy uniwersalne, ponadczasowe rozwiązania, bez zbędnych ozdobników. Taką właśnie zdecydowaną propozycją, która wprowadza do wnętrza wyrazisty akcent kolorystyczny, jest kolekcja porcelany Monokolory od Altom Design.

W sezonie jesień/ zima 2018/2019 wprowadzamy dwie piękne, żywe, nasycone barwy: turkus i koral. Projektantom kolekcji udało się osiągnąć niezwykłą intensywność kolorów, ponieważ naczynia wykonane są z porcelany, a nie popularnego porcelitu. Porcelana to wysokiej klasy materiał. który pozwala uzyskiwać dużo lepsze efekty jeśli chodzi o barwienie, niż inne gatunki ceramiki. Dzięki wyborowi tego materiału, naczynia są nie tylko piękniejsze, gładsze, ale również odczuwalnie lżejsze i delikatniejsze, a przy tym bardziej odporne na stłuczki i zarysowania.

Porcelana_monokolor_koral

Porcelana_monokolor_turkus

Odcienie turkusu i koralu zostały specjalnie wybrane spośród czołowych trendów na drugą połowę 2018. Turkusowy i koralowy to z pozoru przeciwstawne kolory, które świetnie się dopełniają i tworzą zgrany duet kompozycyjny. Można je też harmonijnie miksować z pozostałymi barwami naczyń dostępnych w ramach innych kolekcji Altom Design. Uzupełnieniem śniadaniowej kolekcji Monokolor, a zarazem stonowanym tłem do wyeksponowania kolorów turkusu i koralu będzie kolekcja porcelany Bella. Swym fasonem, fakturą materiału i delikatnie kremowym odcieniem Bella doskonale komponuje się z porcelanowymi monokolorami.

Jednobarwne serie naczyń pozwalają wprowadzić dużo świeżości do wnętrza, nadać mu charakter zgodny z naszym stylem i temperamentem. Są też prostym i doskonałym sposobem, by odmienić wnętrze kuchni czy salonu, nadać mu świeżości, na przekór codziennej nudzie. Oba kolory kojarzyć się mogą z wakacyjnymi podróżami, turkusem morskiej wody i barwą koralowców. Takie miłe skojarzenia podświadomie wprowadzą nas w dobry nastrój i będą pozytywnie wpływały na nasze samopoczucie. Twórcy mody czy kosmetyków równie chętnie sięgają po te barwy, dlatego najbliższy sezon jesienny i zimowy z pewnością będzie się mienił odcieniami koralu i turkusu.

Porcelana_monokolory_altom

 

Warto zwrócić uwagę na dobrą ekspozycję tego typu nowości w sklepie i stworzyć prezentację w mocnym bloku kolorystycznym. Ustawienie wielu produktów w tym samym kolorze, w jednym bloku, wzmocni efekt i przyciągnie wzrok klientów. Powtarzalny układ produktów z tej samej kolekcji w pionowych blokach, stworzy czytelny layout i ułatwi klientowi wybór.

Sprawdź w naszej hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych