1.03.2019

Nowy Trendbook Wiosna-Lato 2019

Pastelowe kwiaty (3)

Projektanci Altom Design przy tworzeniu kolekcji skupiają się na aktualnych trendach, a także uczestniczą w najlepszych i największych targach designu oraz aranżacji wnętrz na świecie, by określić tendencje na nadchodzące sezony. Te inspiracje stają się potem fundamentem do zaprojektowania pięknych i unikatowych produktów, które następnie będą cieszyć oko i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Przedstawiamy TrendBook na sezon wiosna-lato 2019, który jest zestawieniem naszych autorskich kolekcji porcelany, naczyń kuchennych oraz tekstyliów dekoracyjnych. Kilkanaście kluczowych kolekcji, które odpowiadają nie tylko najbardziej modnym trendom aranżacyjnym, ale też motywom i barwom drzemiącymi w naturze.

Trendbook

TrendBook wiosna-lato 2019 ukazuje przedmioty, które odmienią Twój dom i wprowadzą do niego lekką kolorystykę kojarzącą się z ciepłymi porami roku, jak i tą nawiązującą bardziej do barw natury – chcemy Ci podarować nie tylko ucztę dla zmysłów, ale i wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku. Chcemy, aby piękne rzeczy codziennego użytku wprawiały Cię w prawdziwie błogi nastrój i estetyczne ukojenie.

Wśród najnowszych kolekcji od marki Altom Design każdy miłośnik ponadczasowej elegancji, rustykalnych klimatów, kwiatowej dekoracji oraz miejskiej dżungli znajdzie coś dla siebie.

Urban (11)_AG

Różnorodność trendów i wzorów

Ponadto TrendBook wiosna-lato 2019 przedstawia niezwykle modną tendencję mix&match, czyli miksuj i mieszaj, która pozwala na swobodne zestawianie ze sobą elementów, które tylko pozornie do siebie nie pasują. Tym sposobem prezentujemy nie tylko kolekcje piękne, wyraziste i designerskie, ale też angażujące i zapraszające do kreatywnego działania oraz zabawy trendami w swoim własnym domu.

Urban (51)

Wiosenno-wakacyjny sezon obfituje w mnogość wzorów i afirmujących do życia barw, które powinny także zagościć w aranżacji wnętrza. Zainspiruj się naszym TrendBookiem i znajdź styl, który Ci pasuje – cały TrendBook zobaczysz TUTAJ.