23.03.2021

Pieknowdomu.pl z certyfikatem Dobra Marka!

 

Z ogromną przyjemnością, informujemy, że nasz sklep internetowy pieknowdomu.pl zdobył kolejne wyróżnienie. Tym razem został uhonorowany tytułem Dobra Marka 2021. Jest to dowód na to, że cały czas staramy się, aby utrzymać wysoką jakość oferowanych produktów oraz obsługi, którą doceniają nasi zadowoleni klienci.

 

O programie Dobra Marka

Dobra Marka ? Jakość ? Zaufanie ? Renoma to ogólnopolski program promocyjny organizowany od 12 lat i mający na celu wybór najlepszych oraz cieszących się największym zaufaniem, marek w poszczególnych branżach. Prowadzone badania konsumenckie sprawdzają pozycję rynkową danej marki, jakość produktów oraz świadczonych usług, a przede wszystkim opinię klientów

 

Dobra Marka 2021 to nasz wspólny sukces

Od wielu lat zakupy internetowe cieszą się dużą popularnością. Ostatnie miesiące, w których ogólna sytuacja zmusiła konsumentów do wielu zmian, jeszcze bardziej umocniły pozycję zakupów online na rynku. W konsekwencji trudnej sytuacji i obowiązujących restrykcji zmieniły się nasze nawyki, sposób codziennego funkcjonowania oraz zwyczaje konsumpcyjne.

Jesteśmy dumni, że nasz sklep internetowy pieknowdomu.pl sprostał stawianym aktualnie wymaganiom i wyróżnił się na tle bardzo dużej konkurencji.

Cieszymy się, że konsumenci doceniają nasze starania i goszczą piękno w swoich domach. Dziękujemy wszystkim klientom za obecność oraz wsparcie i wierzymy, że pozostaniecie z nami przez długie lata. Zapewniamy również, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza branża rosła w siłę i zaskakiwała nowinkami oraz rozwiązaniami zgodnymi z obecnymi trendami.

 

dobra-marka-logo