10.06.2020

Pierwsze takie wydarzenie! Ogólnopolskie Targi Internetowe branży AGD

Targi_Altom

Pierwsze takie wydarzenie! Ogólnopolskie Targi Internetowe branży AGD organizowane przez firmę ALTOM – już 22 czerwca!

Inspirujące aranżacje, nowości produktowe, atrakcyjne rabaty, hity cenowe oraz fantastyczne nagrody! Tak, tak, już za chwilę targi branżowe firmy ALTOM w zupełnie nowej odsłonie! Jako pierwsi w branży zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Internetowe branży AGD!

 

Dbając o bezpieczeństwo, tym razem nie mogliśmy zaprosić gości do naszej centrali. Nie chcieliśmy jednak pozbawiać naszych kontrahentów możliwości poznania najnowszych trendów aranżacyjnych, które wykorzystaliśmy projektując nowe kolekcje. Dlatego zdecydowaliśmy się przenieść wydarzenie na platformę internetową – zapraszamy na stronę informacyjną www.targi.altom.pl

Newsletter_targi_3

Nasze życie, jak i przyzwyczajenia, w czasie pandemii bardzo się zmieniły. Spędzając znacznie więcej czasu we własnych domach bardziej dbamy o to, by stały się one oazą spokoju, a niejednokrotnie, również miejscem codziennej pracy. Przywiązujemy większą uwagę do dekoracji naszych wnętrz, by czuć się w nich komfortowo. Mimo wszelkich przeciwności, nasza branża pozwala ludziom zmieniać oblicze swoich mieszkań i wyposażać je w bezpieczne produkty do kuchni i salonu. Nasi klienci nadal poszukują praktycznych przedmiotów codziennego użytku, jednak coraz większą wagę przykładają również do estetyki, trendów i stylizacji. To właśnie piękne produkty wnoszą do naszych domów optymizm i radość, zapewniają poczucie harmonii, mimo pojawiających się trudności. Ze względu na bezpieczeństwo, po raz pierwszy w naszej 30-letniej historii nie możemy zaprosić gości do centrali firmy ALTOM. Jednak znaleźliśmy rozwiązanie, aby zaprezentować nasze najnowsze kolekcje. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Pierwsze Ogólnopolskie Targi Internetowe branży AGD organizowane przez firmę ALTOM.

Newsletter_targi_4

W programie pierwszych targów on-line, które odbędą się na naszej platformie internetowej www.hurt.altom.pl, w dniach od 22 do 28 czerwca 2020 r., 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu będzie można wybierać wyjątkowe produkty do domu, kuchni, jadalni. W naszej ofercie znajdzie się blisko 8000 produktów dostępnych od ręki, polskich i zagranicznych producentów. Kontrahenci będą mogli skorzystać z dodatkowych rabatów oraz multipromocji. E-targi to również wirtualne stoiska targowe takich marek jak: Altom Design, Valdinox, Silesia, MariaPaula oraz kluczowych polskich producentów, ze specjalnymi ofertami. Internetowe targi to bezpieczna forma dokonania zakupów, po niezwykle atrakcyjnych cenach, ze sprawną realizacją bezpośrednio do sklepów, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Newsletter_targi_6

Patronat nad targami objęła marka Silesia wraz z jej Ambasadorem – Katarzyną Bosacką. Bezpieczne i zdrowe gotowanie to dwa główne filary, na których opiera się filozofia marki Silesia. Nic więc dziwnego, że stała się ona sponsorem strategicznym targów, podczas których w bezpieczny sposób, przed ekranem swojego komputera będzie można skorzystać ze wszystkich atrakcji targowych. Nasi kontrahenci i partnerzy biznesowi nie muszą nigdzie jechać, do oferty targowej będą mieli dostęp całą dobę, aż przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do odwiedzenia strony promującej wydarzenie www.targi.altom.pl i zachęcamy do założenie swojego konta już dziś, by 22 czerwca móc dołączyć do wielkiego internetowego wydarzenia.

Udział w Ogólnopolskich Targach Internetowych branży AGD, dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, jest bezpłatny i może wziąć w nim udział każdy prowadzący działalność gospodarczą, po uprzednim przejściu procedury rejestracyjnej na stronie www.hurt.altom.pl

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter_targi_9