Autorska porcelana MariaPaula

MariaPaula dek. Złota Linia

Kolekcja porcelany MariaPaula to autorski, unikatowy fason porcelany stworzony przez specjalistów z Altom Design Studio. To kwintesencja wszystkiego, co polskie. Przy jej produkcji od projektu, aż po realizację wykorzystano doświadczenia polskich pokoleń miłośników porcelany.

Decydując się na wprowadzenie nowego fasonu porcelany było dla nas oczywiste, że musi on spełniać wysokie oczekiwania. Dlatego produkcję porcelany MariaPaula oparliśmy o tradycyjne receptury, wzbogacając je o nowoczesną technologię wytworzenia. Produkt finalny uwzględnia nie tylko współczesne wymagania klientów, ale także ich zwyczaje kulinarne.

Porcelana MariaPaula to rękodzieło. Cienkościenny materiał jest lekki, charakteryzuje się wysoką przeświecalnością, jednocześnie zapewniając komfort podczas codziennego używania. Perfekcyjne wykończenie szczegółów oraz precyzyjnie uformowane rączki i uchwyty ułatwiają korzystanie z serwisu, a jednocześnie są jego ozdobą.

MariaPaula to trzy niepowtarzalne linie: klasyczna Biała, pełna ciepła Ecru oraz zdobiona reliefem Geometria. Każda z nich dostępna jest w kilku dekoracjach, utrzymanych w różnorodnych stylach i barwach. Zdobienia wykonano ręcznie, używając do tego celu prawdziwego złota i platyny.

MariaPaula Biała to nieskazitelny kolor materiału, który nadaje kolekcji ponadczasowej wartości. Starannie dobrane, wysokiej klasy skalenie i kaoliny, pozwalają uzyskać głęboki odcień bieli, która pięknie się prezentuje w dowolnej aranżacji stołu.

MariaPaula Ecru charakteryzuje się ciepłym, śmietankowym odcieniem porcelany, który nadaje wyrobom niepowtarzalnego, kremowego koloru. Pełna łagodnego uroku, harmonii, aksamitnie gładka, roztacza wokół niezwykłą atmosferę.

Dla miłośników niecodziennych rozwiązań, powstała kolekcja MariaPaula Geometria. Wyrafinowany i wyrazisty fason, nawiązujący do idealnej harmonii ośmiokąta foremnego, stworzony został z myślą o najbardziej wymagających klientach. Regularne załamania zwane reliefami, nadają jej niezwykłego szyku, a zarazem interesującego wyglądu.

Porcelana MariaPaula dostępna jest w zestawach dopasowanych do potrzeb 12 osób. Oddzielnie możemy zakupić zestaw obiadowy składający się z 41 elementów oraz kawowy, w skład którego wchodzi 39 elementów. Kolekcje zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu w kuchni i jadalni są również dostępne w mniejszych zestawach. Elementy wchodzące w skład zestawów MariaPaula można także zakupić na sztuki.

Wybór porcelany MariaPaula gwarantuje jakość, prestiż i pełną satysfakcję z dokonanego zakupu. To dzięki niej celebrowanie posiłków zyskuje nowy, szlachetny urok. MariaPaula pozwala stworzyć odświętną atmosferę, będącą wyrazem szacunku dla naszych gości.

Więcej na mariapaula.pl