7.01.2015

Ranking Czytelników Czas na Wnętrze

Złoty medal ?Grand Prix? oraz złoto w kategorii ?Wart Swojej Ceny? dla sztućców Diamond, w przeprowadzonym Rankingu Czytelników cnW, to kolejne ważne wyróżnienia w portfolio marki Gerpol.

Czytelnicy przez cały 2014 rok na portalu www.czasnawnetrze.pl oceniali design, funkcjonalność, materiał oraz stosunek ceny do jakości najciekawszych na rynku produktów wnętrzarskich prezentowanych w sześćdziesięciu kategoriach ? od mebli, przez sprzęt AGD po akcesoria łazienkowe i zastawę stołową. Produkty, które otrzymały najwięcej pozytywnych głosów, zostały uhonorowane medalami. Pierwsze miejsce w każdej grupie produktów zostało nagrodzone Złotym medalem ?Grand Prix?, zaś za najwyższe noty w poszczególnych kategoriach przyznano ?Złote medale?. Wybrane produkty, które z pewnością staną się przebojem 2015 roku zostały zaprezentowane w GALERII cnW 2015 również w wydaniu papierowym czasopisma. Wyniki wszystkich sondaży są dostępne na www.czasnawnetrze.pl/ocenia

Sztućce oferowane przez Fabrykę Nakryć Stołowych Gerpol to produkty najwyższej jakości. Wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 stanowią ozdobę, godną najdostojniejszych stołów. Sztućce Diamond posiadają rękojeści o zaokrąglonej formie. Mechaniczne satynowanie sprawia, że jest ona odporna na ścieranie i jednocześnie aksamitna w dotyku. Sztancowany relief nadaje sztućcom lekkości. Doskonale wygładzone krawędzie, odpowiednie proporcje i precyzyjnie wykonane zdobienia tworzą luksusowy, trwały produkt. Potwierdzeniem jakości jest 20-letnia gwarancja.

http://czasnawnetrze.pl/sztucce-wyniki