17.05.2018

Spotkanie z Agatą Matejczuk

Altom zaprasza dziś wieczorem na spotkanie z inspirującą biegaczką, znaną w Polsce i na świecie uczestniczką biegów ultra ? Agatą Matejczuk. Spotkanie współorganizowane przez Klub Sportowy Altom odbędzie się dziś o 18 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie i połączone będzie z projekcją wyjątkowego filmu polskiej produkcji pt. Biegacze aż do bólu, który opowiada o podejmowaniu sportowych wyzwań i ich wpływie na ludzkie losy.
Altom jako firma rodzinna, ceniąca sobie wartości związane z kulturą fizyczną, inspiruje się historią tej niezwykłej biegaczki. Jej siła charakteru i determinacja w dążeniu do celu może być ciekawą lekcją dla nas wszystkich, która przyda się nie tylko w sporcie, ale także w życiu prywatnym czy zawodowym.


Sympatykom biegania przypominamy także, że kończą się już pakiety startowe na tegoroczny Bieg Lechitów. Pamiętajcie, że pracownicy i współpracownicy Altom są zwolnieni z opłat. Czasu do przygotowań jest jeszcze sporo, więc warto podjąć wyzwanie i wziąć udział w tym wyjątkowym biegu. Przyjazna trasa, wiodąca przez miejsca niezwykłe pod względem historycznym i przyrodniczym, a także niesamowity doping kibiców potrafią dodać skrzydeł nawet mniej zaawansowanym biegaczom. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Klubem Sportowym Altom i Beatą Kośmider. (beata.kosmider@altom.pl).

biegacze (1)