20.07.2018

Stylowe naczynia kuchenne VALDINOX Aurum

Naczynia kuchenne z najnowszej linii VALDINOX Aurum, wyróżnia przede wszystkim oryginalna kolorystyka oraz przypominająca zamsz, satynowa powierzchnia zewnętrzna. Niezwykła, oliwkowo- złocista barwa nadaje im charakteru i sprawia, że staną się ozdobą kuchni, nadając jej nieco orientalnego klimatu. Wyjątkowa estetyka tej linii będzie inspiracją do odkrywania bogactwa smaków i kulinarnych eksperymentów.

Równie efektowna jest powłoka wewnętrzna garnków i patelni. Inspirowana naturalną strukturą kamienia, jest jak on niezwykle wytrzymała, mocna i praktyczna. Solidna powłoka NON-STICK skutecznie zapobiega przywieraniu i przypalaniu potraw oraz ułatwia mycie naczyń. Po każdym użyciu wystarczy spłukać ciepłą wodą i wytrzeć ją do sucha papierowym ręcznikiem. A czas, który w ten sposób zaoszczędzimy miło jest wykorzystać na małe przyjemności czy chwile spędzone wspólnie z najbliższymi.

garnek-z-pokrywka-valdinox-aurum-3-2-l

Naczynia VALDINOX Aurum zostały wykonane z aluminium technologią tzw. odkuwania (forged), dzięki czemu są niezwykle trwałe. Aluminiowy korpus gwarantuje doskonałe przewodzenie ciepła, maksymalną wydajność i niskie koszty eksploatacji. Naczynia równomiernie się nagrzewają i długo utrzymują ciepło, przez co gotowanie jest łatwiejsze, dostarcza sporo satysfakcji. Można ich używać na wszelkiego rodzaju kuchenkach, także indukcyjnych.

Potrawy przygotowane w wysokiej jakości naczyniach z powłokami nieprzywieralnymi, zyskują niezwykłe walory smakowe i mają zawsze pożądaną konsystencję. Mięsa czy warzywa są soczyste w środku, a na zewnątrz chrupiące i rumiane. Dzięki zachowaniu powłok nieprzywieralnych również w rondlach i garnkach, możemy najpierw podsmażyć, a później dusić potrawy w tym samym naczyniu, oszczędzając czas i pieniądze. Naczynia VALDINOX są więc nie tylko stylowe, ale przede wszystkim praktyczne i sprawdzone w warunkach kuchennych.