5.10.2020

Przygotuj z nami Święta! Altom zaprasza na II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD

altom_906

 

Odkrywamy karty kolekcji Boże Narodzenie 2020. W pierwszej kolejności pokażemy je naszym klientom i partnerom B2B podczas II Internetowych Targów Branży AGD, na które już teraz serdecznie zapraszamy. W terminie 12-18 października na specjalnie przygotowanej platformie zaprezentujemy inspiracje i trendy ze świata AGD, które opanują wigilijne stoły i świąteczne kuchnie Polaków. Dla uczestników przygotowaliśmy szereg niespodzianek, atrakcji i promocji.

2 (002)

Wsparcie rynku tradycyjnego stało się dla nas, w tych trudnych dla nas wszystkich czasach, absolutnym priorytetem. Jako firma rodzinna od niemal 30 lat jesteśmy nierozłącznym towarzyszem rodzinnych chwil w wielu polskich domach. Nasze wyjątkowe kolekcje naczyń, garnków, sztućców czy akcesoriów, dzięki solidnej jakości i przystępnej cenie, stały się wyborem numer jeden w większości gospodarstw domowych. Nie inaczej będzie tej zimy, gdzie nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą najbardziej wyjątkowe od wielu lat. Rodzinna atmosfera i radość z fizycznego spotkania najbliższych, stworzą wyjątkowy klimat, którym będziemy starali się z nawiązką nadrobić utraconą wskutek pandemii Wielkanoc.
Jednakże nie byłoby tego sukcesu na tak wielką skalę, gdyby nie dobra współpraca z Państwem – naszymi partnerami i klientami na rynku B2B. Dlatego chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy odpowiednio dopasowane do dzisiejszych potrzeb narzędzie, które ułatwi to co jest obecnie najważniejsze – bezpieczne zakupy.

 

II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD – ze specjalnym akcentem polskiej szkoły designu ALTOM Studio

W terminie 12-18 października odbędą się organizowane przez naszą firmę II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD. Udział w wydarzeniu dla naszych klientów z branży B2B jest oczywiście bezpłatny. Przygotowaliśmy na tę okazję szereg atrakcji, premier i niespodzianek dedykowanych właścicielom sklepów stacjonarnych i internetowych oraz sieciom handlowym.
To wyjątkowa oferta dla wszystkich z Państwa, którym zależy na pozyskaniu wyjątkowego asortymentu świątecznego. Podczas targów zaprezentujemy m.in. wysokiej jakości porcelanę, naczynia do gotowania i pieczenia oraz szereg nowości zaproponowanych w dużej mierze przez polskich projektantów z naszego ALTOM Studio. Atrakcją poza nowościami sensu stricte będzie również ich prezentacja, która dokona się w taki sposób, by stanowiła inspirację tak dla Państwa jak i dla Waszych klientów detalicznych. Blisko 8000 produktów dostępnych online, w połączeniu z możliwością prostego zakupu gotowych aranżacji świątecznych sprawi, że magię nadchodzących Świąt poczujemy już w październiku!

 

 

Zadbaliśmy, by każdy z naszych gości targowych poczuł prawdziwą wartość uczestnictwa w wydarzeniu. Podczas targów odbędzie się premiera interaktywnego Katalogu ZIMA 2020. Oprócz absolutnych nowości i premier wyjątkowych kolekcji świątecznych nie zabraknie oferty setek produktów wyprzedażowych, w tym hitów cenowych i dodatkowych rabatów na cały asortyment. Jako ALTOM chcemy, by nasze targi były inspiracją i wyznacznikiem jakości dla całej branży. Niczym Święty Mikołaj na każdym kroku postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. W tym roku poza ofertą produktów otwieramy się również na profesjonalne doradztwo z obszaru merchandisingu. Przygotowaliśmy w tym celu m.in. dedykowany film, który zainspiruje do aranżacji np. świątecznego stołu, w taki sposób, by zachwycił on później klientów detalicznych w Państwa sklepach.

 

 

Zainteresowanych, a jeszcze nieprzekonanych do uczestnictwa w wydarzeniu zachęcamy do obejrzenia filmu autorstwa Kasi Bosackiej, która jako ambasadorka II Ogólnopolskich Internetowych Targów AGD, przygotowała specjalne zaproszenie oraz świąteczny przepis. Więcej informacji i szczegóły rejestracji na wydarzenie na: www.targi.altom.pl

 

 

Targi w pigułce:

  • Nowości oraz premiery wyjątkowych kolekcji świątecznych
  • Wyjątkowe promocje i rabaty niedostępne nigdzie indziej
  • Blisko 8000 produktów dostępnych on-line
  • Premiera Katalogu ZIMA 2020
  • Możliwość wyboru gotowych aranżacji i setów świątecznych
  • Minimalne zamówienie już od 500 zł
  • Dostęp do oferty całą dobę przez 7 dni w tygodniu1

www.targi.altom.pl

 

altom-1