9.06.2017

Targi Altom – oferta last minute!

last minute sma

 

Przed Państwem ostatnia szansa dokonania zakupów podczas wiosennych targów Altom. We wtorek 13 czerwca będą czekały na Państwa inspirujące aranżacje, nowości produktowe, atrakcyjne rabaty i hity cenowe…oraz fantastyczne nagrody! Jak zawsze będzie to możliwość zapoznania się z naszą pełną ofertą, a także odbycia owocnych rozmów handlowych z przedstawicielami firmy Altom, jak i naszych najlepszych dostawców.

Podczas kilku edycji targów największe zainteresowanie klientów wzbudzały najnowsze kolekcje sygnowane znakiem Altom Design, w tym porcelana, tekstylia czy fantastycznie wyeksponowane patelnie z linii Natura. Ożywiony ruch panował również w strefach sztućców, garnków emaliowanych czy asortymentu szklanego. Klienci chwalili szeroki wybór letnich szklanek, kieliszków i pucharków do lodów, jak zawsze w najlepszych cenach. Nie brakowało bardzo atrakcyjnych ofert w strefie outlet, która zawsze cieszy się Państwa zainteresowaniem.

Hitem okazały się także akcesoria kuchenne w najnowszych liniach stylistycznych – inspirowanych najmodniejszymi trendami aranżacji wnętrz. Szarości przypominające kamień i minerały to nadal jedna z najsilniejszych tendencji światowego designu. Akcesoria te będą doskonale się komponowały zarówno z naczyniami marki Valdinox Rock, jak i nową kolekcją szarych, nakrapianych garnków emaliowanych Silesia Rybnik.

Niepowtarzalną atrakcją dla wszystkich pań oraz miłośników porcelany była piękna suknia ślubna stworzona z elementów kolekcji MariaPaula. W najbliższy wtorek będzie więc można wyjechać z Altomu nie tylko z super zamówieniem w atrakcyjnych cenach targowych, ale także z pamiątkowym zdjęciem w porcelanowej sukni panny młodej…

Miło nam będzie gościć Państwa podczas ostatniej wiosennej edycji targów w siedzibie firmy Altom 13. czerwca w godzinach od 9 do 16. Zapraszamy!