29.11.2018

Trendy na wagę złota – nowe pomysły na aranżacje stołu.

LQ5A7922

Świąteczne aranżacje w tym roku są szczególnie lśniące, rozświetlone nastrojowym światłem i blaskiem złotych dekoracji. Złoto bezapelacyjnie króluje na stołach zarówno w postaci zdobień na porcelanie, jak i efektownych dodatków, świeczników czy figurek.

Jeszcze kilka lat temu złote dekory kojarzyły nam się z przepychem i były wybierane jedynie do aranżacji w stylu glamour. Obecnie się to zdecydowanie zmieniło i nasze podejście do złotych elementów w wystroju wnętrz jest dużo bardziej otwarte i nowoczesne. Podobnie jak złota biżuteria jest bardzo modna i towarzyszy nawet codziennym stylizacjom, tak nikogo nie razi poranna kawa podana w efektownej, dekorowanej złotem filiżance. Dodatki w tym kolorze znajdują stałe miejsce w naszych domach sprawiając, że wnętrza prezentują się modnie i atrakcyjnie.

Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami i celebrujemy wspólne posiłki i spotkania przy stole nie tylko przy okazji Świąt. Pięknie nakryty stół jest nie mniej ważny, niż smak podanych dań. Aby aranżacji stołu nadać jeszcze więcej blasku i elegancji w tym sezonie, oprócz dekorowanych złotem kieliszków, proponujemy także nowość – złote sztućce Galaxy Gold marki Altom Design. Nowoczesny fason, doskonała jakość i efektowny kolor – to cechy charakterystyczne nowych sztućców Galaxy. Co ciekawe oprócz połyskujących złotem noży, łyżek i widelców, można wybrać również sztućce w czarnym kolorze. Obie wersje prezentują się niezwykle szykownie, tworząc spójną stylistycznie kompozycję. Tak oryginalna zastawa z pewnością wprawi w zachwyt wszystkich gości zaproszonych do stołu.

Grafitowe czy złote sztućce będą się świetnie prezentowały na stole zarówno na eleganckim obrusie, jak i surowym drewnianym czy kamiennym blacie. Projektanci Altom Design Studio przygotowali kolekcje w taki sposób, aby tworzyły efektowną, dobrze skomponowaną całość, która wzajemnie się dopełnia i przenika. Sztućce Galaxy Gold będą harmonizowały przede wszystkim z kolekcjami Altom Design inspirowanymi stylem art deco, jak Bella Złote Romby oraz oczywiście z tymi, w których króluje złoto, mięta i ciemna, morska zieleń, jak nowoczesna Magia Północy lub prezentowa Fashion. Z kolei czarne sztućce Galaxy Black będą doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych kolekcji, w stylu skandynawskim, przede wszystkim biało-czarnej porcelanie i tekstyliom Nordic Winter. Proste, graficzne dekoracje na zastawie śniadaniowej oraz stylowe, porcelanowe renifery i choinki w czarnym kolorze będą tworzyły z czarnymi sztućcami nowoczesną aranżację nie tylko na święta, ale na cała zimę.

Sztućce Galaxy Gold, Black i klasyczne, srebrne wykonane są ze stali nierdzewnej 18/0, czyli stali nierdzewnej bez dodatku niklu. Ponadto są uszlachetnione dodatkową powłoką, co przedłuża ich trwałość i blask. Dzięki dodatkowi chromu sztućce wyróżnia elegancki połysk.

Projektanci zadbali również o praktyczną stronę, a więc przede wszystkim o to, by sztućce Galaxy można było myć w zmywarkach. Sprzedawane są w zestawach 24 elementowych dla 6 osób, w opakowaniach w nowej szacie graficznej Altom Design. Kolorowe kartony z wykrzyknikiem i przejrzystym „oknem” sprawiają, że sztućce są dobrze wyeksponowane, przyciągają uwagę klienta, a jednocześnie mogą być świetnym pomysłem na elegancki prezent. Dodanie ich do oferty produktowej sprawia, że sklepy mogą zainteresować i pozyskać nowych klientów, poszukujących nowości i śledzących trendy aranżacji wnętrz.

Złote i czarne sztućce Galaxy będą oryginalnym wykończeniem nakrycia stołu, nie tylko w okresie świątecznym. Designerski detal na pięknie nakrytym stole z pewnością zostanie dostrzeżony i doceniony.