3.08.2018

Trwałe i naturalne kolory tekstyliów marki Altom Design

LQ5A2024

Szykując się do wyjścia wybieramy odpowiedni do okazji strój, biżuterię i dodatki. Podobnie przygotowując przyjęcie lub codzienny posiłek dobieramy najpiękniejszą „kreację” dla naszego stołu. Możemy postawić na klasyczny gładki obrus, uzupełniony o szarfę lub dekoracyjną nakładkę na środku stołu, albo zdecydować się na bardziej odważny kolor czy deseń. Elegancki obrus, perfekcyjnie wyprasowany to połowa sukcesu naszej stołowej aranżacji.

Jeśli chcemy zachwycić gości warto przy nakryciu położyć serwetki bawełniane, zamiast zwykłych papierowych. Można je dopasować do odcienia obrusu lub przeciwnie postawić na kontrasty. Na ciemnym obrusie możemy wówczas ułożyć jasne serwetki lub odwrotnie. Kolekcja tkanin domowych marki Altom Design została zaprojektowana w taki sposób, by klient sam mógł wybrać zestaw, który będzie w jego ulubionym stylu. Zarówno nakładki jak i serwetki harmonijnie dopasowują się do wzorów obrusów. Elementy można zestawiać według własnych pomysłów i upodobań. Wszystkie chwyty i połączenia dozwolone.

Doskonałym uzupełnieniem aranżacji stołu, będą poszewki dekoracyjne na poduszki. Dzięki nim z łatwością odświeżymy wystrój wnętrza i nadamy mu spójny charakter, który z pewnością zrobi wrażenie na gościach i domownikach. Tu również mamy dowolność wyboru – możemy na sofie czy fotelu ułożyć kompozycję poduszek gładkich lub wzorzystych, tworząc bardziej odważne lub spokojniejsze, monokolorystyczne kompozycje.

Tkaniny Altom Design są produkowane przez sprawdzonych dostawców. Mają trwałe i żywe kolory, są też dokładnie i precyzyjnie odszyte. Przystępna cena sprawia, że możemy wymieniać je w zależności od pory roku czy okazji. Latem zagoszczą w naszych wnętrzach pogodne barwy, a jesienią czy zimą otoczymy się miękkimi materiałami i stonowanymi barwami. Zgodnie z mottem przewodnim marki to Ty wybierasz, jaki styl Tobie pasuje! Bo najlepszy styl, to Twój własny.