8.10.2021

V Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD – poznaj nasze kolekcje świąteczne 2021

 

Sezon bożonarodzeniowy to najlepszy czas na sprzedaż produktów z kategorii wyposażenia wnętrz, kuchni oraz dekoracji. Pod warunkiem, że oferta będzie atrakcyjna, a w sklepie nie zabraknie najmodniejszych świątecznych kolekcji. W związku z tym zapraszamy do udziału w jubileuszowych V Ogólnopolskich Targach Internetowych Branży AGD, w trakcie których klienci B2B będą mogli poznać najnowsze trendy i zakupić wyjątkowe kolekcje świąteczne oraz naczynia kuchenne w atrakcyjnych cenach.

Przygotuj świąteczną ofertę dla klientów

Boże Narodzenie to optymalny czas dla branży AGD i wyposażenia wnętrz. Sezon na zakupy rozpoczyna się już w październiku, a apogeum aktywności klientów przypada na ostatnie tygodnie przed świętami. To czas, kiedy bardzo dobrze sprzedają się na przykład świąteczne kolekcje porcelany, zestawy obiadowe i kawowe, sztućce oraz artykuły dekoracyjne.

Kolekcja świąteczna Golden Christmas marki Altom Design

Kolekcja świąteczna Golden Christmas marki Altom Design

 

Ogromną popularnością cieszą się również artykuły do wyposażenia kuchni, a zwłaszcza te, które pomogą przygotować świąteczne potrawy dla rodziny i gości, tj.: garnki, patelnie, brytfanny czy akcesoria do wypieków. W tym czasie klienci detaliczni najczęściej poszukują również ciekawych pomysłów na prezenty świąteczne, tak więc w ofercie sklepu nie powinno zabraknąć atrakcyjnych zestawów prezentowych.

Dlaczego warto wziąć udział w V Ogólnopolskich Targach Internetowych Branży AGD?

Wydarzenie to skierowane jest do klientów biznesowych i realizowane będzie w dniach od 18 do 31 października na stronie www.hurt.altom.pl. Targi internetowe to idealna okazja, by poznać wszystkie produkty naszych marek, tj.: Valdinox, MariaPaula, Silesia i Altom Design. Ponadto klienci będą mogli zaopatrzyć się w blisko 8 000 produktów online w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Kolekcja garnków emaliowanych marki Silesia

Kolekcja garnków emaliowanych marki Silesia

Jako Organizator zapewniamy Państwu całodobowy dostęp do aktualnej oferty, dzięki czemu będziecie mogli na bieżąco śledzić nasze promocje, a żeby umilić Państwu czas spędzony na naszej stronie – przygotowaliśmy szereg niespodzianek i atrakcji, w tym między innymi jubileuszowe gadżety reklamowe.

Dlatego już dzisiaj warto zaplanować wizytę na stronie www.targi.altom.pl i przygotować się na sporą dawkę świątecznych inspiracji, trendów i nowości. Przypominamy, że udział w wydarzeniu, które już wkrótce pozwoli przybliżyć magię świąt, jest bezpłatny.