24.01.2020

Postaw na mocny akcent w kuchni z VALDINOX Grey

Gotowanie to przyjemność i sposób na wspólne spędzenie czasu

Jeśli pragniesz, by Twoja kuchnia nabrała ponadczasowego charakteru, sięgnij po naczynia, które wzorem i fakturą przypominają naturalny kamień. To doceniany przez artystów oraz jednocześnie trudny w obróbce surowiec, któremu nie można odmówić dostojności i elegancji. Ale naczynia VALDINOX Grey to nie tylko estetyczna uczta dla oczu, ale przede wszystkim znakomity przykład trwałości i funkcjonalności w kuchni. Stanowią połączenie idealne ? doskonały wygląd i możliwość uzyskania wyjątkowych efektów kulinarnych w jednym. To oczywisty wybór dla wszystkich pasjonatów gotowania, którzy równie wysoko cenią jakość, jak i piękno wykonania.

Design zaklęty w kamieniu

Przygotowywanie potraw już dawno przestało być tylko zwykłym gotowaniem. Kulinarne popisy są dziś określane mianem sztuki i zobowiązują do odpowiedniej oprawy. Taki też cel przyświecał projektantom naczyń kuchennych marki VALDINOX. Stworzyli linię stylowych garnków i patelni inspirowanych strukturą monumentalnej oraz efektownej kamiennej skały. Minimalizm surowego kamienia garnków VALDINOX jest otwartym zaproszeniem dla poszukiwaczy własnego stylu w kuchni. To doskonała baza do zestawień zarówno z drewnem, szkłem, jak i stalą. Dzięki swej uniwersalnej naturze doskonale wpisze się w dowolną stylistykę kuchenną, np. rustykalną, loftową, a nawet hi-tech.

Stylowe garnki i patelnie inspirowane strukturą kamiennej skały

Gotuj szybciej i efektywniej

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem naczyń, które byłyby solidne oraz lekkie, a przy okazji zachwycałyby swoją prostotą, przyjrzyj się uważniej linii garnków i patelni VALDINOX Grey. Ich korpusy są wykonane z nowoczesnego, ultralekkiego aluminium, nie tracąc zupełnie na swej wytrzymałości. Materiał, z którego zostały stworzone, gwarantuje wysoki współczynnik przewodzenia ciepła, dużo wyższy niż w przypadku stali nierdzewnej. To z kolei wpływa na błyskawiczną dystrybucję ciepła na całej powierzchni garnka czy patelni. Konsekwencją takiego działania jest lepsza wydajność pichcenia. Cenisz swój czas i pieniądze? Wybierz szybkie gotowanie w naczyniach VALDINOX Grey.

Patelnie, garnki i rondel można stosować na różnych rodzajach kuchenek

Piękna technologia

Wszystkie elementy z linii Grey wyprodukowane zostały w technologii ODKUWANIA. To niezwykle interesujący proces, który skrywa w sobie tajemnicę wydajności i odporności produktów na wszelkiego rodzaju deformacje. Podczas całej procedury rozgrzany kawałek aluminium poddaje się obróbce mechanicznej młotem, prasą lub innym narzędziem, do momentu otrzymania pożądanego kształtu. W ten sposób uformowany korpus zyskuje w każdym miejscu odpowiednią grubość i gęstość.

Powiedz TAK powłoce NON-STICK

Odkuwanie to nie jedyna technologia, którą zastosowano w elementach kolekcji VALDINOX Grey. Naczynia zostały pokryte wielowarstwową powłoką NON-STICK, która zabezpiecza przed przywieraniem i przypalaniem potraw. Ta powierzchnia jest nie tylko wytrzymała jak kamień, ale również inspirowana wyglądem granitu. Nieprzywieralną powłokę znajdziesz we wnętrzu wszystkich patelni dostępnych w kolekcji, ale również w wybranych garnkach i rondelku. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu możesz najpierw podsmażyć wybrane składniki, a później gotować je do miękkości. Wykorzystując tylko jedno naczynie, skracasz czas przygotowania potrawy, a przy okazji ograniczasz ilość brudnych naczyń. Z kolei sprytne zagłębienia w uchwytach szklanych pokryw umożliwią ci odłożenie łyżki do mieszania. Istotną zaletą powłoki jest łatwość czyszczenia. Wystarczy przetarcie ręcznikiem papierowym lub delikatna kąpiel pod bieżącą wodą z użyciem ściereczki.

Przyjemność wykuta w kamieniu

Gotowanie to przyjemność i sprawdzony sposób na wspólne spędzanie czasu. Dlatego garnki i patelnie, których używamy, powinny być praktyczne, piękne i ponadczasowe. Dziś w kuchni nie liczy się ilość posiadanych sprzętów, lecz ich jakość i multizadaniowość. A taka jest kolekcja VALDINOX Grey, która zadowoli najbardziej wymagających pasjonatów kulinarnych. Na przyjemność z gotowania niewątpliwie rzutuje prezencja naczyń. O ile przyjemniej jest przygotowywać obiad w designerskim, kamiennym rondelku VALDINOX Grey niż w jego zwykłym i wysłużonym odpowiedniku. Mistrzostwo projektantów tej linii kryje się w połączeniu koloru nakrapianej, granitowej skały z wnętrza i strukturalnej powierzchni, przypominającej nieoszlifowany, pełen naturalnych nierówności kamień. Uzupełnieniem kolekcji są duże uchwyty w odcieniu szlachetnej szarości, które umożliwiają zawieszenie naczyń na kuchennym relingu lub nad wyspą. Doskonały wygląd i zaskakująca struktura stanowią ozdobę każdej kuchni, którą z dumą można prezentować na otwartych półkach czy w przeszklonych szafach.

Patelnie, garnki i rondel z kolekcji VALDINOX Grey są uniwersalne, zatem można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych.

Poznaj kompendium wiedzy o naczyniach marki VALDINOX: Cała prawda o naczyniach VALDINOX.

Garnki z powłoką nieprzywieralną Valdinox Grey

Kup w sklepie internetowymDla klientów indywidualnych Kup w hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych