22.03.2023

Wielkanocne inspiracje – porcelana, akcesoria i dekoracje!

Święta Wielkanocne symbolizują nowe życie i nadzieję. To czas przyjścia wiosny, rodzinnych spotkań, rozmów i chwila odpoczynku. Istotnym elementem jest klimat, a klimat tworzymy my sami przygotowując się na ten wyjątkowy czas w roku. Odrobina kreatywności, wielkanocne dekoracje, piękna zastawa stołowa w towarzystwie tradycyjnych potraw sprawią, że te święta będą wyjątkowo przyjemne. Tchnij w swoje wnętrze trochę świeżości, zainspiruj się naszymi propozycjami i przywołaj wiosenny nastrój!

Wielkanocny stół – inspiracje

Z miłości do folkloru

Różnorodne kwiaty, listki, dmuchawce, gałązki i ukryty w nich kolorowy skowronek – taka właśnie jest kolekcja Folk – energetyczna i oddająca budzącą się do życia naturę. Kolekcja oferuje odsłonę z jasnym lub ciemnym tłem. Zaproś na swój stół odświeżającą, wiosenną dekorację w towarzystwie żywych roślin i poczuj z nimi świeżość łąki.

Kolekcja Folk

 

Feeria radosnych kolorów

Kolekcja Colorful to bardzo radosne i kontrastujące ze sobą kolory. Ubarwią każde wnętrze i doskonale uzupełnią tradycyjną zastawę. Motyw zajączka w okularach i jajka zachwyci nie tylko dzieci. Połączony z pastelowymi dodatkami zestaw skutecznie urozmaici nakrycie stołu i doda mu wyrazistości. Atutem spasowania kolekcji np. z linią Aurora jest możliwość wykorzystania dekoracji także poza Wielkanocą.

Kolekcja Coloful

 

Porcelana w kolorach nieba i ziemi

Kolekcja Reactive to odpowiedni wybór dla tych, którzy oczekują wyjątkowości na co dzień. Inspirowana wyrobami rzemieślniczymi ma nieregularny kształt i niepowtarzalny design. Każdy produkt jest wyjątkowy, dlatego nie ma dwóch takich samych. Niedoskonałość formy to zdecydowany atut tej kolekcji. Świetnie ubierze surowe wnętrza.

Kolekcja Reactive Blue i Reactive Sand

Elegancja w nowoczesnym wydaniu

Splendor to kolekcja dla tych, którzy lubią łamać konwenanse. Pozwoli dowolnie łączyć ze sobą biel i czerń ze szlachetnymi zdobieniami złotem lub platyną. Dynamiczna dekoracja najlepiej wpisze się w stonowane wnętrza, nadając im charakteru. Dobór kolorów i zdobień sprawia, że kolekcja Splendor doskonale sprawdzi się również jako prezent na każdą okazję.

Kolekcja Splendor

Rustykalny romantyzm

Kolekcja Primavera jest wyrazista i zaprasza do stołu słońce z radosnym nastrojem. Kwiaty mieniące się żywym różem, żółcią, zielenią i niebieskim ożywiają stylizację całego pomieszczenia. Niezwykle kwiecista dekoracja dobrze będzie się czuła w towarzystwie świeżych kwiatów – także tych zebranych na łące. Porcelanę można swobodnie postawić na naturalnym, drewnianym stole.

Kolekcja Primavera

 

Szlachetny blask porcelany

Inspirowana latami 60. XX wieku, łączy w sobie piękno i subtelność porcelany z nowoczesną formą. Dzięki połączeniu kwadratowych i okrągłych talerzy z owalem pozostałych elementów będzie kompromisem pomiędzy nowoczesnym designem a klasyką. Dostępna w dwóch odsłonach: białej oraz dekorowanej prawdziwym złotem. MariaPaula to niepowtarzalne fasony porcelany. Jest lekka, cienkościenna i całkowicie produkowana w Polsce. To niesamowite rękodzieło jest ozdobą każdego stołu.

Kolekcja MariaPaula Moderna Gold

 

Podaruj sobie i bliskim niezapomniane chwile. Ozdobiony dom świątecznymi akcentami pozwoli poczuć wyjątkowość Wielkanocy jeszcze bardziej!

Wszystkim naszym Klientom życzymy Zdrowych, Radosnych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych!