20.02.2019

Wyróżnienie pieknowdomu.pl w rankingu Opineo

 ranking-opineo-2018

Z nieukrywaną radością i dumą, informujemy, że nasz sklep internetowy pieknowdomu.pl  zajął II miejsce w ogólnopolskim rankingu sklepów internetowych 2018 przygotowywanym, od blisko 10 lat, przez portal Opineo.pl! To kolejny dowód na to, że nasz sklep rozwija się niezwykle dynamicznie, a jego długofalowa strategia podąża w dobrą stronę.

Ranking Opineo.pl to niezależna lista sklepów internetowych, w których my klienci, najchętniej kupujemy. Ranking opiera się na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Wystawiając opinię, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym.

Opine pieknowdomu.pl drugie miejsce

Czołowe miejsce w rankingu to rzeczywisty obraz zadowolenia naszych klientów. Cieszymy się, że nasze porady i inspiracje spotkają się z aprobatą i pochwałą. Dziękujemy wszystkim klientom za komentarze i oceny! Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania.