18.08.2017

Altom nowości: Czarno na białym

Biel i czerń to barwy, które umożliwią stworzenie intrygującej ekspozycji w każdym sklepie. Idealnym tłem dla produktów w takich barwach będą ekspozytory i pomieszczenia, w których króluje biel połączona z jasnym drewnem. Perfekcyjne oświetlenie, gładkie fronty? czyli prezentacja, która ma być prosta, a jednocześnie za sprawą kontrastowego połączenia kolorów, zaskakująca.  Dziś prezentujemy państwu produkty, za pomocą których neutralną aranżację przeniesiecie na zupełnie inny poziom wyrafinowania!

Kolekcja kubków

Nowe kolekcje kubków Altom Design to zawsze gwarancja modnych wzorów, zgodnych z panującymi trendami. Kubki o prostych kształtach ozdobione zostały dekoracjami w stylu vintage, które dedykowane są osobom chcącym podkreślić swój indywidualizm. Prosta forma naczyń sprawia, że będą idealnym produktem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Kubki przystosowane są do podawania zarówno gorących jak i zimnych napojów. Duże, wygodne ucho zapewni użytkownikom bezpieczny chwyt. Wykonane zostały z porcelany, która jest higieniczna i bezpieczna w kontakcie z żywnością. Powierzchnia porcelanowych naczyń jest gładka i błyszcząca, łatwa w utrzymaniu czystości. Można je myć w zmywarkach. Dzięki grubym ściankom kubki długo utrzymują temperaturę kawy czy herbaty. W ofercie znajdziecie Państwo również salaterkę o średnicy 13 cm oraz niewielkie naczynia do zapiekania wykonane i ozdobione w podobnym charakterze. Modna dekoracja sprawia, że produkty idealnie nadają się na niedrogi upominek. Pamiętajmy zatem aby wystawiać je w sklepie również w strefach zakupów impulsowych.

Nowa kolekcja chlebaków od Altom Design

chlebaki3

Dzisiejsi, świadomi klienci doskonale wiedzą, że nie muszą zmieniać całego wystroju mieszkania aby zmienić jego charakter. Wystarczą pojedyncze elementy aby dotąd spokojne pomieszczenie przeobrazić w miejsce zachwycające. Cała siła tkwi w akcentach! Może to być kubek do jadalni ale również chlebak do kuchni. Nowa kolekcja chlebaków Altom Design o niebanalnej bryle nada osobowość współczesnym aranżacjom.  Praktyczny i funkcjonalny chlebak jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Zapobiega wysychaniu świeżego, pachnącego pieczywa. W ofercie znajdzie Państwo chlebaki przypominające kształtem kuferki. Część z nich zamykana jest bambusową deską, którą można wykorzystać przy krojeniu pieczywa. Modne chlebaki z pewnością staną się designerskim elementem wyposażenia kuchni Waszych klientów.

Czarne motywy na białym tle to zawsze dobre rozwiązanie. Warto to klasyczne połączenie przełamać oryginalnymi kształtami czy dekoracjami. Pamiętajmy, że odważne, wyraziste ekspozycje przyciągną uwagę klientów i staną się gwarancją sprzedażowego sukcesu!

 

Sprawdź w naszej hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych