Marka MariaPaula wprowadziła dla Klientów indywidualnych nową usługę – Personalizację Porcelany.

 

personalizowana porcelana

 

Podarowanie eleganckiego zestawu porcelany to wyjątkowy sposób, by uhonorować Babcie i Dziadków w dniu ich święta, Rodziców w rocznicę ślubu, czy Nowożeńców z okazji wkroczenia na nową drogę ich życia. Wprowadziliśmy dla naszych Klientów nową usługę – indywidualną personalizację porcelany. Naczynia można oznaczyć nie tylko imieniem czy inicjałami obdarowywanej osoby, ale też unikalnym cytatem czy ciepłymi życzeniami prosto od serca. Elegancki zestaw naczyń ze szlachetnej polskiej porcelany marki MariaPaula z Gniezna, z ręcznie malowanymi zdobieniami, to prawdziwy prezent z duszą.

Personalizacja jest możliwa na dwóch liniach: Ecru Nova Złota Linia lub Klasyka Złota Linia. Obie kolekcje to gwarancja długoletniego użytkowania, dzięki czemu porcelana zyskuje dodatkowy wymiar rodzinny i pokoleniowy. Nowa usługa marki MariaPaula cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Zamówienia można składać u naszych Przedstawicieli Handlowych.


personalizowana

 

Cała produkcja, od rozrysowania projektu, przez jego nałożenie, aż po wypalenie finalnego produktu, odbywa się w naszej centrali firmy w Gnieźnie.  Zrobienia wykonywane są przy użyciu prawdziwego złota. Kalkomania to podstawowy sposób zdobienia w technice sitodruku.  Zdobienia nanoszone są ręcznie przez naszych specjalistów na produkt za pomocą specjalnego papieru (kalki). Kalka zostaje wypalona w piecu tunelowym. Dzięki temu możliwe jest okazyjne mycie zdobionych produktów w zmywarkach. Gotowe zestawy pakowane są w eleganckie kartony firmowe z bilecikiem.

 

Personalizowana Porcelana – Jak wygląda złożenie zamówienia?

W celu zamówienia zestawu z indywidualną personalizacją Klienci mogą skontaktować się poprzez esprzedaz@altom.pl lub zadzwonić na nr 601 900 967. Nie ma możliwości zakupu poprzez sklep internetowy, gdyż każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie.

Klient może wybrać zestaw porcelany i tekst/znacznik/logo. Termin realizacji ok. 14 dni.

 

 

Personalizację można wykonać na poniższych liniach MariaPaula: Ercu Nova Złota Linia, Klasyka Złota Linia

porcelana