Pierwsza Polska Sieć Specjalistycznych Sklepów AGD

Sieć AGDom

AGDom to pomysł na Twój biznes

Z inicjatywy firmy Altom, w odpowiedzi na nieuchronnie zbliżającą się koncentrację i integrację branży, tworzona jest specjalistyczna sieć sklepów. Polska sieć specjalistycznych sklepów z nieelektrycznymi artykułami gospodarstwa domowego, działa pod wspólnym logo – AGDom. Sklepy posiadają częściowo wspólną ofertę handlową i prowadzą jednolite akcje promocyjne. AGDom to gwarancja bezpiecznego rozwoju Twojego biznesu!

AGDom – przyłącz się do nas!

Jeśli prowadzisz swój biznes w branży nieelektrycznego AGD, sprawdzasz się w innych sektorach handlowych i chcesz się rozwijać – to nasz program partnerski jest dla Ciebie. Gwarantujemy Tobie ogólnopolskie działania promocyjne (wykorzystujące ekrany multimedialne, WEBkioski i inne), dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych i zarządzania firmą, zapewnienie biznesowej pomocy. Wymianę doświadczeń i transfer wiedzy – udział w szkoleniach specjalistycznych i programach edukacyjno-marketingowych. Zwiększenie sprzedaży produktów będących we wspólnej ofercie. Wspólne działania promocyjne i marketingowe. Zbudowanie wizerunku sklepu, w którym kupuje się modnie, nowocześnie i bezpiecznie.

Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do polskiej sieci sklepów partnerskich AGDom sprawdź szczegóły na www.agdom.net lub zadzwoń pod nr: 506 000 951 .