Wsparcie dla Twojego biznesu

Pomysł na twój biznes Altom

Jeśli prowadzisz swój biznes, w branży nieelektrycznego AGD i chcesz się rozwijać, chętnie pomożemy Tobie to zrealizować. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala skonstruować działania oraz ofertę tak, aby były wsparciem dla każdego rodzaju biznesu. Przez lata zdobyliśmy zaufanie i lojalność wielu partnerów handlowych, ponieważ naszą najważniejszą ideą jest współpraca, która przynosi obopólne korzyści.

Szerokość oferty

Zróżnicowanie naszej oferty sprawia, że uzupełnicie Państwo własne portfolio produktowe. Wieloelementowe kolekcje, które tworzą efektowną całość, będą gotową propozycją aranżacji pomieszczeń dla Waszych klientów. Odmiana całego sklepu jest trudna i kosztowna. Dzięki naszym kolekcjom z łatwością odmienicie jego oblicze. Przy modnej, zaskakującej ekspozycji klient na pewno zatrzyma się na dłużej. Nasze kolekcje to gwarancja, że wygląd sklepowych półek i witryn, będzie wpisywać się w najnowsze trendy aranżacji wnętrz i wzornictwa.

Wiemy jak wspierać sprzedaż

Naszym klientom dedykujemy specjalne akcje promocyjne oraz atrakcyjne oferty sezonowe. Razem z nami zorganizujesz program lojalnościowy dla swoich klientów. Pomożemy opracować regulamin, oprawę wizualną, a także sposób ekspozycji produktów. Gwarantujemy Tobie wymianę doświadczeń i transfer wiedzy. Dzięki promocji produktów i marek, będących we wspólnej ofercie, zwiększymy obopólną sprzedaż. Bogata oferta produktowa, wiedza na temat potrzeb klientów i aktualnych trendów rynkowych oraz pomoc w organizacji sklepu, w efekcie pomoże nam przeobrazić każdy sklep w miejsce, w którym kupuje się modnie, nowocześnie i bezpiecznie.

Składanie zamówień

To Ty decydujesz jaka forma obsługi jest dla ciebie najbardziej dogodna. Firmę Altom reprezentuje ponad trzydziestu przedstawicieli handlowych, którzy działają na terenie całego kraju. Naszym Partnerom udostępniamy również możliwość zamawiania towaru w Hurtowni Internetowej, czynnej 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dropshipping to forma współpracy, która umożliwia oferowanie produktów z naszej oferty bez konieczności fizycznego ich posiadania w swoim magazynie. Wszystkich naszych klientów zapraszamy również do naszego showroom-u, znajdującego się w centrali firmy, gdzie nie tylko można na żywo zobaczyć oferowane produkty, ale również zainspirować się sposobami ich aranżacji.