Studio projektowe – Altom Design Studio

Studio projektowe Altom Design

Niepowtarzalne kolekcje

Znakiem rozpoznawczym, oferty produktowej firmy Altom, są wyraziste i zróżnicowane kolekcje, które pozwalają wyrazić własny styl we wnętrzach domów. Tworząc nasze unikalne propozycje zawsze kierujemy się zasadą, że dobrze zaprojektowane jest to, co odpowiada na realne potrzeby użytkowników. Dlatego wykorzystując innowacyjne technologie oraz czerpiąc inspiracje z całego świata, dbamy jednocześnie o funkcjonalność i estetykę naszych produktów. Projektujemy spójne, wieloelementowe kolekcje pozwalające skomponować wyposażenie wnętrza. Oferujemy Państwu gotowe, kompleksowe rozwiązania aranżacji kuchni, salonu i ich otoczenia.

Altom Design Studio

Nasze własne studio projektowe Altom Design Studio powstało z myślą o kreowaniu oryginalnego i zgodnego z aktualnymi trendami, wzornictwa oraz tworzeniu produktów najbardziej pożądanych na rynku. Zatrudnia ono zespół profesjonalnych i doświadczonych projektantów czuwających nad pięknym i niepowtarzalnym wyglądem autorskich kolekcji. Twórcy Altom Design Studio, przy tworzeniu kolekcji, skupiają się na aktualnych trendach. Uczestniczą w najlepszych i największych targach designu oraz aranżacji wnętrz na świecie, by określić tendencje na nadchodzące sezony. Te inspiracje stają się fundamentem do zaprojektowania pięknych i unikatowych produktów, które z zadowoleniem cieszą oczy nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych kreatywnych pracowników powstają produkty, które umożliwiają stworzenie oryginalnych i ponadczasowych aranżacji oraz dekoracji wnętrz. Dzięki nim wygląd salonów oraz witryn sklepowych wpisuje się w najnowsze trendy, skutecznie przyciągając uwagę klientów.

Ten styl mi pasuje

Każdy z nas chcę czuć się dobrze w swoim domu. Urządzamy go więc tak, aby nam i naszej rodzinie się podobało. Wybieramy przedmioty, które pasują do nas, ale również wzorujemy się na najnowszych trendach. Dlatego projektanci Altom Design Studio dają każdemu możliwość wyrażenia swojego indywidualnego stylu, dzięki wyrazistym i różnorodnym kolekcjom. Aktualne zestawienie modnej kolorystyki i fasonów w powiązaniu z dostępnymi produktami, prezentujemy cyklicznie w postaci trendbooka. Jest on zestawieniem autorskich kolekcji porcelany, naczyń kuchennych oraz tekstyliów dekoracyjnych. Można znaleźć w nim kolekcje, które odpowiadają modnym w danym okresie trendom aranżacyjnym, a także motywom i barwom. Zawarta w nim analiza najważniejszych tendencji, w powiązaniu z produktami z oferty Altom, pomaga zapoznać się z modą i trendami na najbliższy okres i wybrać produkty, które będą cieszyły się największą popularnością.

Kolekcja Urban od Altom Design

 

Zapraszamy do zapoznania się z autorskimi kolekcjami tworzonymi przez kreatorów Altom.