Obsługa handlowa i formy sprzedaży

Obsługa handlowa

Oferta handlowa Altom

Przedsiębiorstwo Altom z Gniezna to zaufany i ceniony dostawca artykułów gospodarstwa domowego oraz wyposażenia domu o zasięgu ogólnopolskim. Dobrze opracowana strategia rozwoju firmy oraz strategie sprzedaży i promocji produktów pozwalają nam udzielić gwarancji na profesjonalną obsługę handlową. Posiadamy bogatą sieć dystrybucji, którą bezustannie powiększamy. Ponadto, dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu profesjonalnych projektantów i managerów produktów świadczymy usługi doradztwa handlowego na najwyższym poziomie.

Formy sprzedaży produktów

Firma Altom stosuje różnorodne formy i warianty sprzedaży. W rynku tradycyjnym nasi klienci dostają możliwość zakupu produktów za pośrednictwem przedstawicieli handlowych i zamawiarki internetowej. Obsługujemy ponad 2500 sklepów w całej Polsce. Prężnie działamy także na rynku sieci hiper-  i supermarketów (Auchan, Carrefour, Selgros, Pepco, Rossmann), sieci meblowych (Agata Meble, BRW) oraz dyskontów (Netto, Polomarket, Mila). Sprzedawcy z wieloletnim doświadczeniem wspólnie z kupcami sieciowymi opracowują strategię sprzedaży i promocji produktów, a grupa merchandeiserów dba o najlepszy serwis sprzedażowy.

Zapraszamy również do zakupów w sklepie firmowym Altom, który mieści się w Gnieźnie. Ten dodatkowy kanał dystrybucji pozwala realizować nasze pomysły na sprzedaż detaliczną i zapewnia bezpośredni kontakt z klientem.

Aby w jak najbardziej profesjonalny sposób obsłużyć grupę klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej firma Altom stworzyła w swojej strukturze odrębną komórkę HoReCa. Jej pracownicy to praktycy, z doświadczeniem handlowym i wieloletnim stażem w gastronomii, którzy odpowiedzą na każde zapytanie i stworzą indywidualną ofertę zgodną z oczekiwaniami i potrzebami klientów.

Altom aktywnie działa również w branży B2B (Business to Business), współpracując m.in. z agencjami reklamowymi oraz koncernami spożywczymi. Naszą specjalnością są eleganckie porcelanowe i szklane upominki. Tworzymy projekty graficzne nadruków oraz opakowań. Zapewniamy poufność oferty i transakcji.