Zakupy hurtowe online (E-hurtownia B2B)

cc

Hurtownia online (system B2B)

Naszym Partnerom hurtowym udostępniamy dedykowany dla nich system B2B (internetową hurtownię), umożliwiający wygodne i szybkie zakupy online pełnej gamy produktów, dostępnych w naszej ofercie. Hurtownia internetowa działa przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę ? w dowolnym momencie Partnerzy mogą składać zamówienia online, realizowane przez nas w najszybszym możliwym terminie.

internetowa

Hurtownia internetowa Altom – przykładowa strona zamówienia

System jest dostępny dla zarejestrowanych Partnerów ? sprzedajesz już lub chcesz sprzedawać w swoim sklepie (stacjonarnym lub internetowym) nasze produkty ? Zarejestruj się, wypełniając w systemie prosty formularz lub skontaktuj się z nami pod adresem: BOK@altom.pl lub telefonem +48 601 900 976.

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat rozpoczęcia współpracy handlowej.

 ikony-zakupy-online

Dropshipping

Dropshipping to forma współpracy, przygotowana dla naszych Partnerów, posiadających własny sklep online, chcących poszerzyć swoją ofertę handlową o nasze produkty. Dla tej grupy Partnerów przygotowaliśmy rozwiązanie, które umożliwia oferowanie produktów z naszej oferty bez konieczności fizycznego ich posiadania w swoim magazynie ? zamówienia składane w sklepie internetowym Partnera realizowane są przez nas, z naszego centrum logistycznego.

Centrum logistyczne AltomDzięki tej usłudze każdy właściciel sklepu internetowego może łatwo wprowadzić wszystkie (lub tylko wybrane przez siebie) nasze produkty do własnego sklepu online, na równi z pozostałą częścią swojej oferty. Zamówienia, składane online w sklepie internetowym Partnera, są automatycznie przesyłane do naszego systemu i dalsza ich realizacja odbywa się naszym transportem. Kompletujemy, pakujemy i wysyłamy przesyłkę do Klienta końcowego, dbając o jakość każdego etapu naszej pracy i zapewniając mu maksymalnie pozytywne doświadczenie zakupowe.

  • kilka tysięcy produktów w stałej ofercie, dedykowanej właścicielom sklepów internetowych,
  • dropshipping to szybki sposób na poszerzenie swojej oferty,
  • dostarczamy gotowe pliki z produktami, opisami i zdjęciami gotowe do implementacji w Twoim sklepie,
  • nie musisz mieć magazynów ? towar do klienta wysyłany bezpośrednio z magazynów centralnych Altomu,
  • jasne i proste sposoby rozliczeń ? tylko za towary, które sprzedasz,
  • wysyłka do klienta ostatecznego w przeciągu 48h od wpłynięcia zamówienia
  • minimum formalności ? maksimum Twojej satysfakcji z rozwoju biznesu

Dropshipping: Warunki WspółpracyDokumentacja Techniczna

Logistyka jest dziś kluczowym elementem, którym sklep internetowy może wyróżnić się na tle konkurencji. Dostawa zamówionych produktów jest dla Klienta końcowego integralną częścią zakupu w sklepie internetowym i to właśnie jej jakość bardzo często decyduje o tym, czy sklep internetowy pozostawi po sobie dobre, czy bardzo dobre wrażenie. Ważny jest zarówno jak najkrótszy czas dostawy zamówionych produktów, ale także odpowiednia jakość i bezpieczeństwo pakowania przesyłki ? minimalizujące ryzyko uszkodzenia produktu w transporcie, szczególnie ważne przy wrażliwym asortymencie (do którego należy np. szkło i porcelana).

 

Centrum logistyczne Altom

Centrum logistyczne Altom

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w handlu, także tym wrażliwym asortymentem, oferujemy teraz także Twoim klientom. Nasze centrum logistyczne obsługuje tysiące przesyłek detalicznych rocznie, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo oraz szybkość wysyłki. Także firmy kurierskie, obsługujące nasze przesyłki, są przez nas specjalnie dobierane pod kątem jak najmniejszej liczby uszkodzeń paczek w drodze z naszego magazynu do domu Klienta końcowego. Wszystkie przesyłki detaliczne ubezpieczamy do ich pełnej wartości, dzięki czemu Klient końcowy ma gwarancję otrzymania pełnoprawnego produktu lub jego ewentualnej wymiany w przypadku jakiegokolwiek problemu w dystrybucji.

System dropshippingu w pełni automatyzuje proces wprowadzania produktów z naszej oferty oraz przesyłania zamówień, przeznaczonych do realizacji, złożonych w sklepie internetowym Partnera. Wraz z informacjami produktowymi, dostarczamy także wysokiej jakości zdjęcia produktowe, które wydatnie zwiększają zainteresowanie naszymi produktami ze strony Klienta końcowego.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) podjęciem z nami współpracy, zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem dropshipping@altom.pl. Więcej szczegółów o zasadach współpracy znajdziesz tutaj.