Firma Altom to lider w branży nieelektrycznego AGD

Firma Altom

Firma rodzinna

Firma Altom to przedsiębiorstwo rodzinne, o ogólnopolskim zasięgu, które powołano do życia w 1991 roku. Aktualnie jesteśmy jednym z największych i najbardziej zaufanych dostawców artykułów gospodarstwa domowego przede wszystkim porcelany i szkła stołowego oraz wyposażenia kuchni. Działamy na terenie całej Polski i w krajach Europy środkowo-wschodniej. Oferujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania w branży, a nasze produkty są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej cenionych na rynku. Budujemy długotrwałe relacje z partnerami handlowymi. Dbamy o jakość produktów i etykę pracy.

Atrakcyjna oferta firmy

W naszym bogatym asortymencie, który liczy około 8000 produktów, znajdziesz produkty służące wyposażeniu kuchni i salonu oraz aranżacji wnętrz. Proponujemy szeroki wybór niezawodnych garnków i patelni, stylowe zestawy sztućców, dobre noże kuchenne, elegancką porcelanę, szkło stołowe, artykuły do sprzątania, artykuły dekoracyjne oraz wyjątkowe i praktyczne upominki dla każdego, na każdą okazję. Tworzymy nasze kolekcje tak aby użytkownicy zawsze dobrze czuli się w otoczeniu naszych produktów.

Lokalizacja firmy

Centrala oraz biura firmy Altom zlokalizowane są w Gnieźnie, zaś centra logistyczne rozmieszczone na terenie Gniezna i okolic. Ciągłe modernizacje wpływają na usprawnienie codziennych czynności magazynowych. Zwiększa się w ten sposób nasza sprawność w zakresie magazynowania towarów, kompletowania zamówień oraz dostarczania wybranych produktów do poszczególnych punktów sprzedaży. Dla nas to poprawienie warunków pracy, a dla Państwa krótszy czas realizacji dostaw. Zapraszamy do współpracy zarówno nowych, jak i stałych klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i świadczonych usług.