Rozpocznij
Karierę
w ALTOM

W codziennej pracy kierujemy się wzajemnym szacunkiem i kreatywnością w działaniu, dzięki czemu możemy tworzyć piękne i jakościowe produkty dla domu. Zapraszamy do naszego zespołu!

Dołącz do nas!

Zapraszamy do skorzystania formularza poniżej lub wysyłania CV na naszego firmowego maila: hr@altom.pl

Specjalista ds. marketingu

Sprawdź

Magazynier Kompletator

Sprawdź

Nasza rekrutacja w 4 krokach

 • Wyślij CV

  Wyślij CV

 • Wybór kandydatów

  Wybór najlepiej dopasowanych kandydatów

 • Rozmowa kwalifikacyjna

  Rozmowa kwalifikacyjna z możliwością dnia asysty

 • Witamy w zespole

  Witamy w zespole

Interesuje Cię inne stanowisko?

Jeśli nie znalazłeś(-łaś) interesującej Cię oferty w aktualnych rekrutacjach, daj się poznać! Wyślij nam swoje CV i napisz kilka słów o sobie.

A może staż?

W Altom umożliwiamy absolwentom szkół średnich i wyższych zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego i wspieramy ich w rozwijaniu swoich umiejętności.
Jeśli interesuje Cię staż w jednym z naszych działów – skontaktuj się z nami!

Dlaczego Altom?

Jesteśmy rodzinną firmą, która działa na polskim rynku od 1991 roku. Nasz zespół to osoby, które doskonale znają się na swojej pracy – od lat tworzymy autorskie kolekcje produktów do wyposażenia kuchni oraz aranżacji wnętrz.

Świadczy o tym szereg wyróżnień i certyfikatów przyznanych nam przez zadowolonych konsumentów, naszych partnerów biznesowych oraz liczne organizacje handlowe.

Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie – zatrudniamy ponad 200 pracowników w biurach, na produkcji, w naszym sklepie firmowym w Gnieźnie oraz Centrum Logistycznym w Kocanowie.

 • 30 lat na rynku

 • Silna pozycja rynkowa

 • Akademia Rozwoju Altom

 • Silny zespół specjalistów

 • Działalność BSC

 • Przyjazna atmosfera

Zobacz, co zyskasz

W Altom czekają na Ciebie liczne benefity i możliwości rozwoju. Jak już wiesz, jesteśmy firmą rodzinną, a więc niektóre z nich obejmują także Twoją rodzinę i Wasz wspólnie spędzony czas.

System premiowy

Ubezpieczenia grupowe

Ulgowy transport
do magazynu w Kocanowie

Rabaty pracownicze

Upominki świąteczne

Karta Multisport

Bezpłatny parking

Pożyczki pracownicze

Dofinansowanie
kolonii dla dzieci

Przykładamy dużą wagę do stwarzania możliwości rozwoju kompetencji, umiejętności i zdobywania doświadczenia przez zespół. Jesteśmy przekonani, że jest to jeden z kluczowych obszarów rozwoju pracowników, budowania stabilnego zespołu oraz wyznaczania strategii firmy.

Paulina Żurowska-Wrzesińska
Prezeska Zarządu

Akademia Rozwoju Altom

Naszym pracownikom tworzymy przestrzeń do rozwoju pasji, pobudzania kreatywności, dzielenie się wiedzą, zbierania doświadczeń i podejmowania nowych wyzwań.

W tym celu powstała Akademia Rozwoju Altom, w ramach której szkolimy i dokształcamy nasz zespół, poprzez udział w wewnętrznych szkoleniach produktowych, organizując webinary czy sesje coachingowe. W ramach Akademii umożliwiamy zdobywanie cennego doświadczenia, a także pomagamy rozwijać indywidualne kompetencje i umiejętności naszych pracowników, po to by razem tworzyć jeszcze lepszy zespół.

Szkolenia i webinary

Podnoszenie kwalifikacji

Dla każdego pracownika

Kilkadziesiąt szkoleń w ciągu roku

Poznaj nasze marki

Altom Design

Marka porcelany i akcesoriów dla domu, które są pełne świeżości i oryginalności. Różnorodne, wyraziste kolekcje Altom Design pozwalają klientom wyrazić swój indywidualny styl i stworzyć wnętrze o jakim marzą. Główną inspiracją marki jest idea mix&match – czyli dowolnego mieszania i łączenia wzorów z oferowanych kolekcji.

Valdinox

Nowoczesna marka naczyń i narzędzi kuchennych stworzona z myślą o pasjonatach gotowania. Akcesoria Valdinox wyróżnia wyrazisty design, funkcjonalność, przemyślane rozwiązania oraz wytrzymałość. Dzięki temu produkty Valdinox to wygoda użytkowania przez wiele lat.

MariaPaula

MariaPaula to fason porcelany stworzony przez Altom, inspirowany tradycją i tworzony w najlepszych polskich fabrykach. Marka udawania, że klasyczna porcelana jest ponadczasowa i potrafi dodać każdemu wnętrzu i każdej okazji – nawet codziennym posiłkom – niezwykłej elegancji.

Silesia

Stylowe naczynia emaliowane tworzone z myślą o najbardziej wymagających – alergikach, dzieciach i osobach, które chcą cieszyć się dobrym i zdrowym gotowaniem. Lata doświadczeń i doskonalenia technik produkcji sprawiły, że marka jest jednym z wiodących dostawców emaliowanych naczyń do gotowania.

pieknowdomu.pl

Sklep internetowy z szerokim asortymentem pięknej porcelany stołowej, dekoracjami, a także kompletnym wyposażeniem domowej kuchni. Oferujemy produkty tworzone w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacyjnymi, aby każda domowa przestrzeń prezentowała się pięknie – i na co dzień i przy okazji wyjątkowych uroczystości.

Sklep firmowy Altom

To miejsce pełne inspiracji z szerokim asortymentem naczyń, dekoracji i akcesoriów kuchennych. Wizyta w sklepie firmowym Altom to wyjątkowe doświadczenie i gwarancja profesjonalnej obsługi. Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Roosevelta 116a w Gnieźnie.