Innowacja i ciągły rozwój to dla firmy Altom jednocześnie cel i pasja. Tworzymy unikalne propozycje produktowe, ale również wyznaczany trendy wizerunkowe. Dzisiejsze sklepy, w których kupujemy szkło, sztućce czy elegancką porcelanę nie mogą kojarzyć się już wyłącznie z szarą sklepową półką. Powinny być miejscem pełnym inspiracji, które pozwolą odmienić oblicze każdego domu.

Zakupy w Sklepie Firmowym Altom to gwarancja znalezienia najmodniejszych kolekcji,  w atrakcyjnych cenach oraz gwarancja profesjonalnej obsługi. Pobyt w naszym sklepie to coś więcej niż tylko zwykły proces zakupowy. Doświadczeni doradcy sprawią, że każde spotkanie stanie się mile spędzonym czasem, a nabyte produkty – nie tylko użyteczną pomocą w codziennym przygotowywaniu posiłków, ale również podstawą stworzenia pięknych aranżacji w każdym domu.

Sala sprzedażowa, o czytelnej nawigacji ułatwia poszukiwanie produktów, a przemyślana koncepcja architektoniczna zamienia sklep w miejsce eleganckie, które jednocześnie emanuje ciepłą atmosferą.

Zapraszamy do sklepu pełnego przestrzeni!

Aktualne promocje sklepowe  znajdziesz na sklep.altom.pl

Sklep ALTOM 

Ul. Roosevelta 116a

62-200 Gniezno

pn-pt: 10:00-18:00

sob: 10:00-14:00

tel. +48 61 4261933 w.279