Showroom Altom Gniezno

Jeśli jesteś ciekaw jak produkty prezentowane w katalogach oraz na stronach sklepu i hurtowni internetowej wyglądają na żywo zapraszamy do naszego showroomu znajdującego się w centrali firmy, w Gnieźnie.

Showroom to przestrzeń, gdzie możesz zapoznać się z naszymi wyjątkowymi kolekcjami, które  dopasowujemy do zmieniających się trendów modowych i wnętrzarskich. W jednym miejscu znajdziesz propozycje produktów z różnych kategorii i pasujących do różnych stylów. Zobacz na żywo jak nasza porcelana, szkło, sztućce, garnki, tekstylia? wyglądają w efektownych aranżacjach. Podpowiemy jak stworzyć komplementarną ofertę oraz w jaki sposób zbudować interesującą ekspozycję na sklepowej półce. Propozycje gotowych rozwiązań ekspozycyjnych na regałach, stojakach, displayach i szczytach promocyjnych ułatwią przygotowanie handlowej prezentacji w Twoim sklepie. Gwarantujemy, że odkryjesz mnóstwo ciekawych inspiracji oraz zaskoczy Cię design naszych najnowszych kolekcji. Każdy miłośnik praktycznych rozwiązań oraz dobrego wzornictwa i designu znajdzie tu coś dla siebie.

Nasi eksperci z przyjemnością opowiedzą o wzorach, fakturach, materiałach i metodach produkcji. Podzielą się ciekawostkami dotyczącymi praktycznych zastosowań naszych produktów i korzyściami wynikającymi z ich użytkowania. Pomogą dobrać pasujące do siebie kolekcje oraz wybrać te pozycje z oferty, które będą najbardziej odpowiadały na potrzeby Twoich klientów. Dużym udogodnieniem jest również fakt, że swoje zamówienie możesz złożyć od razu na miejscu, a my dowieziemy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Jeśli chcesz umówić się na pierwsze spotkanie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta tel. 61 426 19 33