1.09.2022

Altom po raz kolejny wspiera lokalne inicjatywy!

nagrody

Firma Altom jako rodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami, od lat chętnie wspiera inwencje lokalnych społeczności. Prowadząc działalność o międzynarodowym zasięgu nie zapominamy o rodzinnych wartościach i wspieramy miejscowe inicjatywy kulturalne i sportowe. 27 sierpnia w Osińcu odbyła się integracyjna impreza letnia dla wszystkich mieszkańców. Na uczestników czekały różnego rodzaju atrakcje oraz konkursy, zarówno dla dzieci jak i dla całych rodzin.

Firma Altom ufundowała upominki oraz bony do wykorzystania w naszym sklepie firmowym. Najbardziej zacięta walka była między Panami podczas przeciągania liny. Śmiało stwierdzamy, że impreza była fantastyczna, a ufundowane nagrody przyniosły wiele radości, zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom imprezy.

Sponsorem imprezy w Osińcu jest Sklep firmowy Altom, ul. Roosevelta 116 a, który zaprasza klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w sobotę 10-14. Zapraszamy na zakupy oraz do aktywnego udziału w lokalnych imprezach kulturalnych i sportowych.