11.08.2023

Back to school! Kolekcja Easy Morning czeka na uczniów!

Rok szkolny tuż za rogiem! Zadbaj o to, żeby wyposażyć swoje dziecko w praktyczną i stylową śniadaniówkę, bidon i inne akcesoria! Z myślą o dzieciakach, które muszą sprostać od września szkolnym wyzwaniom powstała kolekcja Easy Morning!

Easy Morning to nasza propozycja uzupełnienia szkolnej wyprawki. Znajdziesz w niej akcesoria, takie jak bidony, śniadaniówki czy piórniki oraz wiele więcej. Wszystkie elementy mają spójny design, którego motywem przewodnim są lubiane przez dzieci psiaki. Psi bohaterowie występują w różnych odsłonach, więc Twoje dziecko będzie mogło wybrać swojego ulubieńca. Jeżeli masz więcej niż jedno dziecko, każde z nich znajdzie własnego bohatera w naszej kolekcji! Tym samym, Twoje pociechy będą wiedzieć, który bidon jest czyj – nie będzie pomyłek!

 

Nawodnienie to podstawa!

Woda, napoje czy elektrolity to fundamenty w zakresie zachowania dobrego samopoczucia. W kolekcji Easy Morning znajdziesz termosy do herbaty, kakao czy kawy zbożowej. Produkty te dzięki właściwościom termoizolacyjnym świetnie sprawdzą się nie tylko do napojów rozgrzewających, ale też do przechowywania zimnej wody w czasie upałów. Nic nie ukoi pragnienia po meczu na WF-ie lepiej niż łyk zimnej wody! Termosy możesz kupić osobno lub w zestawach ze śniadaniówkami. W ofercie dostępne są też tradycyjne bidony – na wodę i chłodne napoje.

Warto pamiętać, że butelki wielokrotnego użytku są doskonałą alternatywą dla tych jednorazowych. Wykorzystując je, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości wytwarzanych śmieci, którymi docelowo stają się jednorazowe butelki PET. Statystyki pokazują, że w ciągu jednego roku na całym świecie zużywamy około 500 miliardów plastikowych butelek. Tylko niewielki procent z nich zostaje poddany recyklingowi. Korzystanie z bidonów i termosów zamiast jednorazowych butelek PET pomaga znacząco ograniczyć produkcję i wyrzucanie plastikowych odpadów.

 

Śniadaniówka!

Nasze śniadaniówki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i posiadają szczelne zamknięcie, przez co przechowywane w nich jedzenie nie będzie się gniotło czy obsychało. Dzięki temu śniadanie będzie świeże i apetyczne przez cały dzień. Wszystkie pojemniki mają solidne wykonanie, które zapewni im długą żywotność. Z ich pomocą zastąpisz tradycyjne jednorazowe opakowania

Śniadaniówki możesz kupić pojedynczo lub w zestawach. Zestawy zawierają pudełka w kilku rozmiarach, co pozwoli Ci na dobranie pojemnika do potrzeb danego dnia i zaoszczędzenie miejsca w plecaku.

 

Piórnik!

W kolekcji Easy Morning znajdziesz także niezwykle praktyczny, silikonowy piórnik! Jednokomorowa budowa oznacza prostotę – wszystkie niezbędne przybory znajdą się w jednym miejscu. Praktyczny materiał, z którego wykonany jest piórnik,  zapewni bezpieczeństwo dla książek i zeszytów (np. przed wyciekającym z długopisu tuszem) oraz wygodę czyszczenia. By w łatwy sposób pozbyć się zabrudzeń, wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. Silikon to materiał o bardzo wysokiej trwałości, co oznacza, że piórnik jest odporny na uszkodzenia.

 

Lunch bag!

Jeśli dzieciaki zostają w szkole do późnego popołudnia, przyda im się lunch bag! Izolowane temperaturowo torby pozwolą Twojemu dziecku zjeść ciepły posiłek, a w upalne dni ułatwi utrzymanie świeżości jedzenia, minimalizując ryzyko jego zepsucia się pod wpływem wysokiej temperatury. Lunch bagi są zamykane na zamek i mają wygodne uchwyty, co wpływa na komfort ich użytkowania.

 

Kolekcja Easy Morning to wstęp do świadomości ekologicznej

Szkoła uczy! Pamiętaj, że wyrabianie dobrych nawyków zaczyna się w domu. Zachęcając dzieci i młodzież do korzystania z pojemników wielokrotnego użytku przekazujesz im wartościowe lekcje o ochronie środowiska i odpowiedzialności za naszą planetę. Wpajanie zasad zrównoważonego rozwoju w młodym wieku zaowocuje proekologicznym zachowaniem w przyszłości, na czym wszystkim nam bardzo zależy.

Zaszczepiając w naszych pociechach nawyku używania bidonów, zamiast jednorazowych butelek PET uczestniczymy aktywnie w ochronie środowiska, redukujemy ilość odpadów plastikowych, oszczędzamy energię i surowce, oraz wspieramy edukację proekologiczną. To niewątpliwie pozytywny krok w kierunku bardziej zrównoważonego i ekologicznego stylu życia! I pozwala wielowymiarowo, od samego początku edukacyjnej drogi naszego potomstwa, uczyć je jak dbać o planetę!

 

 

  Kup w sklepie internetowymDla klientów indywidualnych Kup w hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych