1.02.2017

Gala 25-lecia firmy Altom

Za nami jubileuszowy rok w historii Altomu, który uczciliśmy wspólnie uroczystą, karnawałową Galą 25-lecia. W gronie zaproszonych gości – przedstawicieli władz samorządowych z Gniezna i Pobiedzisk, partnerów, kontrahentów oraz wszystkich pracowników firmy – Zarząd podsumował dokonania minionego ćwierćwiecza, ale również wyznaczył plany rozwoju na najbliższe lata. Wszyscy goście, w tym również rodziny pracowników z ciekawością obejrzały film ukazujący historię 25 lat firmy Altom. W codziennej pracy nie zawsze pamiętamy o wspólnych osiągnięciach, a w tak podniosłej chwili wszyscy poczuliśmy dumę z wyników i zasięgu działania Altomu. Przedsiębiorstwo założone w 1991 roku, przez lata zbudowało na rynku silną i rozpoznawalną markę, kojarzoną z szeroką ofertą, wysoką jakością produktów i profesjonalną obsługą, a także rodzinnym charakterem. Atmosfera podczas przyjęcia jubileuszowego była jak zawsze bardzo serdeczna, a zarazem niezwykle uroczysta ? wspomnienia minionych, wspólnych lat, wzajemnych doświadczeń, pokonywania trudności, wywoływały uśmiechy, a nie raz łezkę wzruszenia.

Zarząd Altomu wyróżnił specjalnymi statuetkami Wiktorii tych partnerów, którzy przez lata pomogli budować pozycję firmy i z którymi łączą nas pozytywne, nie rzadko wręcz przyjacielskie relacje. Doceniono także codzienną pracę całego zespołu, czego wyrazem były nagrody i specjalne wyróżnienia. Towarzyszyły im gromkie brawa i spontaniczne wiwaty, bo choć na co dzień nie raz się spieramy, tworzymy zgrany i sprawdzony team.

Jako, że gala odbyła się w nowoczesnych przestrzeniach INEA Stadionu w Poznaniu, tego wieczoru nie zabrakło akcentów sportowych. Mogliśmy wspólnie zwiedzić płytę stadionu, a w ramach atrakcji, obejrzeć specjalne pokazy… Nie tylko panowie byli pod wrażeniem występów, jak i samego stadionu słynnego ?Kolejorza?. Zanim wszyscy goście ruszyli na parkiet, w deszczu wystrzałowego konfetti, na sali pojawił się jeszcze jubileuszowy tort.

Wspólne fetowanie jubileuszu z pewnością podsumowało pewien rozdział w historii firmy. Dziś Altom to przecież nie tylko nowoczesny kompleks handlu hurtowego, ale również kreator trendów aranżacji wnętrz, który może się pochwalić własnym studiem projektowym Altom Design Studio. Innowacja i rozwój to jedne z podstawowych wartości firmy, dlatego ciesząc się wspólnymi sukcesami, odważnie patrzymy w przyszłość. Wyznaczamy cele, które są wyzwaniem, jakie codziennie realizujemy z pasją i zaangażowaniem…życząc sobie, aby przy okazji kolejnej okrągłej rocznicy, znów móc cieszyć się z ich osiągnięcia. Bo zgodnie z mottem, jakie zapisano na limitowanej, jubileuszowej serii filiżanek porcelany MariaPaula, ?…to pasja daje nam milion powodów do dumy, uczy przezwyciężać słabości i przeszkody?.