16.08.2022

Jakościowe produkty i atrakcyjne ceny. Specjalna oferta Altom dla branży HoReCa

HoReCa

Firma Altom od lat aktywnie współpracuje z branżą HoReCa, oferując jakościowe oraz atrakcyjne cenowo produkty dla hoteli, restauracji, kawiarni i cateringu. Od teraz obsługa klientów HoReCa wchodzi na jeszcze wyższy poziom dzięki uruchomieniu dedykowanej sekcji na stronie internetowej hurt.altom.pl.

Altom poszerza współpracę z branżą HoReCa

Rynek HoReCa rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie, pomimo licznych wyzwań, z jakimi tworzące go sektory mierzą się w ostatnich latach. Branża HoReCa funkcjonuje w warunkach ciągłych zmian oraz małej przewidywalności prowadzenia biznesu. Dlatego tak ważna jest współpraca ze stabilnym i doświadczonym partnerem biznesowym, takim jak Altom. 

Nasze produkty od lat są obecne w hotelowych kuchniach i na restauracyjnych stołach w lokalach w całej Polsce. Teraz oferujemy klientom HoReca przeznaczoną dla nich specjalną platformę sprzedażową dostępną na stronie hurt.altom.pl. To miejsce, w którym mogą zakupić atrakcyjne produkty dopasowane do potrzeb i oczekiwań. 

Wiemy, czego potrzebuje branża HoReCa. Priorytet to przewidywalność, dlatego na naszej platformie czekają produkty dostępne w hurtowych ilościach. Proponujemy kolekcje na lata – zdajemy sobie sprawę, że kluczem do udanej współpracy z klientami jest możliwość stałego domówienia produktów i powtarzalność kolekcji. Ogromne znaczenie ma także ich jakość oraz trwałość.

Kolejna kwestia to ceny, które są kluczowe w sytuacji, gdy prowadzenie biznesu wymaga coraz większych nakładów. Z kolei klienci hoteli, restauracji czy kawiarni coraz bardziej cenią sobie stylowy design i oryginalne wzornictwo naczyń. Dlatego w naszej strefie dla klientów HoReCa nie zabraknie autorskich kolekcji Altom Design oraz kolekcji innych producentów. 

Najlepsze produkty dla klientów HoReCa w atrakcyjnych cenach

Za pośrednictwem nowej platformy klienci z branży HoReCa mogą kupić produkty z wielu kategorii. Są wśród nich tak popularne grupy produktów na stół jak szkło, porcelana i sztućce. Nie brakuje także niezbędnych w hotelowych i restauracyjnych kuchniach garnków i patelni oraz akcesoriów kuchennych. Ofertę uzupełniają dodatki i artykuły do sprzątania.

Na jakie produkty z oferty Altom warto zwrócić szczególną uwagę? W kategorii szkło klienci B2B mogą wybierać z szerokiego asortymentu kieliszków do wina czerwonego, białego czy szampana. Przydatne będą również kieliszki do martini i koniaku, szklanki do whisky, soków i drinków. Polecamy szczególnie klasyczne i ponadczasowe kieliszki z kolekcji Diamond, nowoczesne kieliszki na czarnych nóżkach z kolekcji Onyx i kieliszki do wódki Humor z zabawnymi bon-motami. Oprócz kieliszków klienci HoReca mogą liczyć na szeroki wybór szklanych salaterek, misek czy maselnic. 

kieliszki do wina czerwonego

Kieliszki do wina czerwonego Diamond 330 ml (komplet 6 sztuk)

Żaden lokal gastronomiczny nie obejdzie się również bez wysokiej jakości porcelany. Podstawą są klasyczne i ponadczasowe zestawy obiadowe i kawowe, które łatwo można uzupełnić w razie potrzeb. Właśnie takie są kolekcje MariaPaula Klasyka Biała czy Altom Design Regular. Są uniwersalne, tak więc wpasują się w każdy styl aranżacji restauracji, od tradycyjnego po nowoczesny. W ofercie porcelany nie brakuje także uniwersalnych białych kubków, filiżanek do kawy, dzbanków i mleczników czy waz do zupy.

Ważnym elementem wyposażenia są także sztućce. Proponujemy klasyczne, wytrzymałe, wysokiej jakości sztućce dostępne w zestawach i jako pojedyncze sztuki. Altom Design Future, Altom Design Future New i Altom Design Cosmo to kolekcje, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród klientów HoReCa. To zasługa ich nowoczesnego fasonu, smukłego kształtu i wykonania z wytrzymałej stali bardzo wysokiej jakości. 

sztućce

Komplet sztućców na 12 osób Altom Design Future New (69 elementów)

W hotelowych i restauracyjnych kuchniach niezbędne są garnki i patelnie. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości, nowoczesne garnki marki VALDINOX – kolekcje Expert, Rock czy Aurum to doskonałe narzędzia pracy wszystkich profesjonalistów. Warto także zwrócić uwagę na wytrzymałe garnki emaliowane Silesia, w tym gładkie, doskonałe do mniejszych i większych kuchni. 

W kuchni ogromną rolę odgrywają akcesoria kuchenne. Profesjonalne narzędzia, takie jak noże, nożyce kuchenne, obieraczki, trzepaczki, łyżki cedzakowe czy przesiewacze usprawniają pracę i skracają jej czas. Trudno wyobrazić sobie przygotowywanie potraw bez noża szefa kuchni, nożyc do drobiu, wygodnej tarki czy siekacza do masła. 

zestaw noży

Zestaw noży z magnetycznym blokiem Altom Design

Uzupełnieniem oferty są artykuły do sprzątania oraz dodatki. Te pierwsze pomogą utrzymać porządek na zapleczu czy w pokojach gości. Te drugie – pozwolą udekorować i zaaranżować wnętrze zgodnie z najnowszymi trendami. Polecamy zwłaszcza modne złote dodatki na stół z kolekcji Golden Honey – wysoka jakość szkła z dodatkiem złota wprowadzi luksusowy charakter i nada niepowtarzalny styl każdemu pomieszczeniu. 

Gwarancja jakości produktów i pewności współpracy

Oferta Altom dla sektorów tworzących branżę HoReCa to oszczędność czasu i komfort robienia zakupów. Naszym klientom oferujemy stały dostęp do platformy online, dzięki której produkty w korzystnych cenach można kupić szybko i łatwo, bez konieczności osobistej wizyty w hurtowni stacjonarnej. To także pierwszeństwo w dostępie do nowości oraz dedykowane oferty promocyjne. 

Aby uzyskać pełen dostęp do oferty, wystarczy zarejestrować się do naszej platformy sprzedażowej. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, by ustalić wszystkie szczegóły.

Szeroka oferta Altom to gwarancja przewidywalnej współpracy. Dzięki temu klienci, w zależności od potrzeb, mogą szybko uzupełnić asortyment o potrzebne im w danym czasie produkty. Jako wiarygodny i odpowiedzialny partner biznesowy dysponujemy ofertą, która charakteryzuje się zarówno najwyższą jakością, jak i atrakcyjnymi cenami. 

Odwiedź platformę sprzedażową dla klientów HoReCa!

Czytaj też: Jak eksponować produkty w sklepie, by zwiększać sprzedaż? 7 najważniejszych zasad merchandisingu.