15.09.2017

Już w niedzielę 40. Bieg Lechitów

Zapraszamy do kibicowania!

Z pasji do biegania, miłości do sportu oraz po to, by propagować zdrowy styl życia nasza firma od lat wspiera aktywnie Klub Sportowy Altom.  Altom jest sponsorem strategicznym najstarszego polskiego półmaratonu ? Biegu Lechitów właśnie po to aby promować historię Gniezna i okolic, a także wartości jakie niesie ze sobą kultura fizyczna oraz historia Gniezna i okolic.

W tym roku jego szczególna, jubileuszowa 40 edycja oraz rekordowa frekwencja 3 i pół tysiąca biegaczy. Już w najbliższą niedzielę, 17.09. ok. godziny 11 z Ostrowa Lednickiego uczestnicy wyruszą w kierunku Pierwszej Stolicy Polski. Tuż przed startem, w zabytkowej scenerii Muzeum Pierwszych Piastów, rozgrzewkę w barwach Altomu dla uczestników i kibiców poprowadzi Joanna Czamańska. Będziemy także obecni na trasie biegu oraz na mecie zlokalizowanej na Pl. Św. Wojciecha. W tym miejscu do południa będzie otwarta strefa dla dzieci i młodzieży pod hasłem ?Staropolskie Igrce Młodych Lechitów?.

Trener personalny z OrangeGym Gniezno

Joanna Czamańska – Trener personalny z OrangeGym Gniezno

Zapraszamy do wspólnego kibicowania na trasie oraz oklaskiwania zwycięzców na mecie. Niech to będzie nasze wspólne sportowe święto! Uczestnikom biegu, przede wszystkim tym, którzy pobiegną w barwach Klubu Sportowego Altom życzymy świetnych wyników i pięknej pogody.

Do zobaczenia na trasie 40. Biegu Lechitów!

1poprawiona-trasa-40-BL

Na trasie będą 4 punkty odżywcze rozmieszczone  co 5 km.

I punkt na ok. 5 km – woda sponsorowana przez Wodociągi Gniezno

II punkt na ok. 10 km – pastylki dekstrozowe  od Dextro , Isotlonic od Get Well; woda sponsorowana przez Wodociągi Gniezno

III punkt na ok. 15 km – pastylki dekstrozowe  od Dextro, woda sponsorowana przez Wodociągi Gniezno

IV punkt na ok. 20 km – woda sponsorowana przez Wodociągi Gniezno