13.07.2023

Klub Kobiet Przedsiębiorczych, czyli grono, w którym spotyka się energia, radość, optymizm i sprawczość.

21 czerwca 2023 roku Klub Kobiet Przedsiębiorczych zorganizował galę, która uświetniła 15-lecie jego istnienia. Magdalena Budzyńska przedstawicielka firmy Altom zajmująca się realizacją projektów indywidualnych dla klientów B2B uczestniczyła w tym spotkaniu w podwójnej roli jako klubowiczka i reprezentantka naszej firmy.

Główną ideą, jaka stoi za działaniami podejmowanymi przez Klub Kobiet Przedsiębiorczych, jest chęć stworzenia platformy networkingowej, biznesowej, a także pozwalającej na wymianę pomysłów i idei, czy wzajemne inspirowanie się w kobiecym gronie. Spotkania zrzeszają przedstawicielki płci pięknej prowadzące własną działalność gospodarczą, oraz te, które w firmach czy organizacjach piastują wysokie, decyzyjne stanowiska. KKP w ramach swojej misji chce wspierać przedsiębiorczość wśród kobiet, pozwalając im na odnalezienie nowych partnerów biznesowych oraz projekcję tych postaw poza organizacją.

Gala została zorganizowania celem przypomnienia o sukcesach, jakie klub osiągnął w ciągu 15 lat swojej działalności. KKP, jak pisze jego prezeska, Zofia Chołody, zorganizował wiele wartościowych wydarzeń, warsztatów i spotkań, które umożliwiły nam rozwijanie umiejętności, wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych kontaktów. Tworzyłyśmy przestrzeń, w której mogłyśmy dzielić się wiedzą, inspiracją i wsparciem. Dzięki temu wiele z nas odniosło sukcesy w swoich przedsięwzięciach i rozwinęło się zarówno zawodowo, jak i osobiście. Zofia Chołody dodała, że różnorodność branż, w których funkcjonują członkinie Klubu stanowi fundament zgromadzonego w jego ramach potencjału – pozwala on bowiem na stworzenie areny wzajemnej wymiany doświadczeń i kolektywnej bazy wiedzy opartej o synergię grupy. Sama Gala Jubileuszowa była zorganizowana w przemyślany, pełen klasy sposób. Wszystkie uczestniczki spotkania świetnie się na nim bawiły.

W spotkaniu organizowanym z okazji Jubileuszu Klubu Kobiet Przedsiębiorczych naszą firmę reprezentowała Magdalena Budzyńska. Magdalena odpowiada za realizację indywidualnych projektów dla klienta B2B. Jako doświadczona  wieloletnia sprzedawczyni B2B, specjalizuje się w prowadzeniu projektów zdobienia porcelany, szkła i emalii. Jej pasja i zaangażowanie pozwalają na prezentowanie oferty Altomu na najwyższym poziomie, również w trakcie spotkań Klubu, którego jest wieloletnią członkinią.

Altom wspiera kobiety przedsiębiorcze i aktywne biznesowo, a także inicjatywy skupiające się na podkreślaniu roli kobiety w rozwoju przedsiębiorczości. Firma jest kierowana przez Prezeskę, Paulinę Żurowską-Wrzesińską, która w wyniku niedawnego procesu sukcesyjnego objęła stery w firmie. Wspieranie przedsiębiorczych kobiet mamy w swoim DNA, tym większą więc radością napawa nas fakt, że w wysoce zmotywowanym gronie członkiń Klubu Kobiet Przedsiębiorczych mamy swoją przedstawicielkę.

Altom postanowił uhonorować dotychczasowe działania KKP i przygotował dla 100 kobiet filiżanki z kolekcji porcelany Maria Paula Nova Złota Linia i z fasonu Klasyka Ecru Złota Linia oraz upominki do loterii fantowej, która odbyła się podczas spotkania.

Uczestniczki spotkania doceniły urok i naturalne piękno naszych kolekcji Maria Paula. Jak podsumowuje Magdalena Budzyńska: Porcelana zachwycała!

Altom życzy Klubowi Kobiet Przedsiębiorczych wielu spotkań i okazji do tego, by wzajemnie inspirować się w procesie samorealizacji. Z wielką radością udzielimy wsparcia w zakresie budowania wizerunku firmy w ramach kompetencji, jakimi dysponujemy – na przykład w realizacji indywidualnych projektów ceramiki reklamowej dla biznesów i organizacji.