7.06.2023

Kolekcja Organic Sand – osobliwa niedoskonałość

Organic Sand – kolekcja, która oddaje hołd niedoskonałemu pięknu!

 

Nowa linia porcelany Organic Sand to nie tylko praktyczna zastawa czy modny i pożądany wzór, ale przede wszystkim wyraźne TAK dla wyjątkowości i indywidualnego piękna.

 

Wyjątkowe piękno – czyli jakie?

Doskonałość w swojej definicji nie oznacza dla każdego tego samego. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, jak bardzo skrupulatnie kształtowana jest nasza fizyczność, od samego początku istnienia. Wierzymy, że piękno jest niedoskonałe i takim powinno się je akceptować.

Codziennie na swojej drodze mijamy niebieskookie blondynki o jasnej gładkiej skórze, szatynów o gęstych kręconych włosach i śniadej karnacji czy młodzież wyrażającą swoją indywidualność strojem, tatuażami i kolorowymi włosami.

Codziennie spotykamy  także osoby piegowate. Piegi tworzą na ich ciałach jedyny w swoim rodzaju, charakterystyczny, indywidualny zbiór przebarwień. Kiedyś o piegach myślano w kategoriach defektu kosmetycznego. Próbowano je usuwać lub zakrywać makijażem… Ten czas na szczęście minął… Dziś piegi tak samo, jak siwe włosy czy zmarszczki traktowane są jako zgoda na godne starzenie się, czy zgoda na patrzenie w lustro z poczuciem godności i dumą, a nie wstydu.

Widząc tę zmianę postanowiliśmy wyrazić naszą akceptację dla niedoskonałości poprzez wprowadzenie porcelany Organic Sand. To kolekcja, w której każdy element jest niepowtarzalny i wyjątkowy. A nieperfekcyjny kształt i zabarwienie kształtują jej charakter.

 

Organic Sand: osobliwa niedoskonałość.

Nieperfekcyjny wygląd porcelany, w rozumieniu braku zachowania dokładnie takiego samego kształtu i wybarwienia  kubków, talerzyków i misek to najcenniejsze cechy tej kolekcji, które wyróżniają ją w zestawieniu z masową produkcją.

Organic Sand to połączenie rękodzieła ze sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi. Kremowa porcelana w odcieniu ecru doskonale współgra z nakrapianą dekoracją w kolorze brązu. Dekoracja nanoszona jest ręcznie za pomocą szczotek, co daje gwarancję unikatowości zdobienia na każdym elemencie porcelany, a nieregularny kształt naczyń potęguje wrażenie wyjątkowości każdego z elementów zestawu.

Tworząc tę wyjątkową kolekcję, nie pominęliśmy bardzo ważnego aspektu, jakim jest praktyczność i wygoda użytkowania.  Przy zachowaniu wyjątkowości każdego z elementów zestawu zadbaliśmy też o to, żeby:

  • kolekcja wykonana została z porcelany, w skład której wchodzą tylko naturalne składniki i która wypalana jest w bardzo wysokiej temperaturze, co gwarantuje, że nie będzie się ona wyszczerbiać na krawędziach ani rysować od sztućców, dzięki czemu będzie wywoływała pozytywne skojarzenia z jakością zakupionego produktu;
  • konkretne elementy miały podobną wagę i ten sam kształt co umożliwia układanie ich w stosy;
  • porcelana mogła być myta w zmywarce i używana w mikrofalówce, nawet w warunkach gastronomicznych co zdecydowanie podnosi komfort jej użytkowania;
  • kolekcja zawierała wszystkie niezbędne elementy potrzebne do podania codziennych posiłków; w jej skład wchodzą trzy rozmiary talerzy, miseczka oraz kubek; ten asortyment pozwoli na podanie przekąsek oraz głównych dań kuchni polskiej, azjatyckiej, włoskiej czy francuskiej;
  • niedominująca kolorystyka oraz kształt naczyń pozwoliła na kapsułowe budowanie oferty; dobranie sztućców, szkła, wazonów i innych dodatków nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Organic Sand to odpowiedź na potrzebę posiadania wyjątkowego i profesjonalnie wykonanego produktu. Ta kolekcja nie tylko uzupełni asortyment o piękny produkt, ale przede wszystkim pokaże Twoim klientom, że również dla Ciebie niedoskonałość jest powodem do dumy. Z tą kolekcją zbudujesz pozytywne doświadczenia klientów z Twoim sklepem.

 

Natura i harmonia – czy są one osiągalne na co dzień?

Dziś wiele mówi się o tym, że codziennie jesteśmy narażani na bardzo dużą ilość bodźców. Ukojenia, spokoju i harmonii szukamy wśród naturalnego otoczenia. Coraz częściej przenosimy elementy tego świata do swoich domów. Przykładem takiego zachowania jest moda na wykańczanie mieszkań w kolorach ziemi i rosnąca popularność naturalnych surowców w aranżowaniu wnętrz. Wiele osób odchodzi od żywych i mocnych kolorów na rzecz stonowanych i kojących barw. Budujemy swoje codzienne otoczenie tak, by czuć się w nim komfortowo, harmonijnie i bezpiecznie.

Chcemy żyć w zgodnie ze sobą. Uczymy się akceptować swój wygląd i to, kim jesteśmy.

Organic Sand- osobliwa niedoskonałość, to nasza i Twoja odpowiedź na potrzebę akceptacji wyjątkowości i obcowania z produktami inspirowanymi naturą.

Organic Sand to obok Reactive Blue i Reactive Sand kolejna kolekcja porcelany, w skład której wchodzą niedoskonałe, ale bardzo wyjątkowe elementy, co wynika z procesu ich produkcji. Żaden z produktów nie wygląda tak samo jak drugi. Zupełnie jak my, ludzie. Każdy z nas jest inny, Każdy z nas może o sobie powiedzieć, że jest osobliwą niedoskonałością.

 

  Kup w sklepie internetowymDla klientów indywidualnych Kup w hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych