6.07.2018

Wprowadzenie autorskiej kolekcji MariaPaula Nova

Kolekcja porcelany MariaPaula Nova to najnowsza propozycja projektantów marki. Fason zachowujący elementy charakterystyczne dla marki oraz jej piękno i elegancję, jest dedykowany klientom, poszukującym zastawy stołowej o bardziej nowoczesnym fasonie. Nova to cienkościenna porcelana o ciepłym, kremowym odcieniu, który nadaje kolekcji miękkości i niezwykłego uroku. O harmonijnym pięknie tego fasonu stanowią: wygodne do trzymania, eleganckie ucha filiżanek, charakterystyczna stópka, wysmuklająca linię elementów serwisu, pięknie wyprofilowane kształty imbryka czy mlecznika oraz wyraźnie zarysowana linia rantu na szerokim kołnierzu naczyń.

Porcelana z kolekcji Nova to elegancja dostępna na co dzień. Podobnie, jak styl casual w modzie, to idealna propozycja na swobodne spotkania. W zestawieniu z różnymi dodatkami, zmienia się jej charakter. Porcelanowa zastawa sprawdzi się zarówno podczas codziennych obiadów, jak i odświętnych spotkań. Jakość porcelany MariaPaula Nova, pochodzącej z Polskiej Fabryki Porcelany Karolina, pozwoli cieszyć się jej pięknem przez długie lata…

MariaPaula wzbogaca rodzinne chwile.

Dom to tradycje i zwyczaje, to wspomnienia wspólnie przeżytych chwil. To rodzinne ciepło i miłość, które dają poczucie bezpieczeństwa. Smutki i radości dnia codziennego oraz wspólnie przeżytych lat. Dom to przystań, do której wracamy i punkt odniesienia dla naszych życiowych wyborów. Atmosferę domu tworzą jego mieszkańcy, ich historia, styl życia, ale także stworzony przez nich wystrój. Centralnym punktem jest zwykle rodzinny stół i porcelanowa zastawa, która  współtworzy dom, mówiąc wiele o jego domownikach. Towarzyszy nam podczas codziennych posiłków, ale i ważnych uroczystości. Sprawia, że najzwyklejsza zupa czy herbata, smakuje najlepiej. Dzięki niej czujemy się, jak w domu.

Dlaczego właśnie MariaPaula Nova?

  • Oferujemy funkcjonalne serwisy dla 6 osób, a więc dopasowane dla mniejszych rodzin.
  • Proponujemy jednocześnie sprzedaż elementów na sztuki, do samodzielnego komponowania dowolnych zestawów przez klientów.
  • Jest zaprojektowana z myślą o codziennym użytkowaniu.
  • Dostosowana do mycia w zmywarce.
  • Nova to porcelana, która odmieni wnętrze, nadając mu odrobinę elegancji na co dzień.
  • To oryginalny, urzekający prostotą fason, który zachwyca klientów.

 

MariaPaula Nova to kolekcja porcelany kremowej gładkiej lub dekorowanej złotą linią. Subtelna dekoracja zdobiąca porcelanę MariaPaula Nova Złota Linia, wykonana jest z prawdziwego złota i nanoszona ręcznie. Wszystkie elementy zestawów dostępne również w sprzedaży na sztuki.

Zestaw do kawy dla 6/12

6 x filiżanka do kawy 250 ml

6 x spodek 15 cm

Zestaw do kawy 6/18

6 x filiżanka do kawy 250 ml

6 x spodek 15 cm

6 x talerz deserowy 17 cm

Serwis kawowy 6/21

6 x filiżanka do kawy 250 ml

6 x spodek 15 cm

6 x talerz deserowy 17 cm

imbryk 1,3 L

cukiernica 300 ml

mlecznik 300 ml

Serwis obiadowy 6/12

6 x talerz płytki 26 cm

6 x talerz głęboki 23 cm

6 x talerz deserowy 20 cm

salaterka duża 25 cm

salaterka mała 19 cm

półmisek owalny duży 31 cm

rawier 23 cm

sosjerka 350 ml